Sprzedaż karnetów tradycyjnie rozpoczęła się w listopadzie, z kolei w styczniu ruszyła internetowa sprzedaż biletów na dwa pierwsze pojedynki PGE Ekstraligi gorzowskiej Stali. 12 kwietnia „żółto-niebiescy” zmierzą się z drużyną Motoru Lublin, z kolei 5 maja podopieczni Stanisława Chomskiego walczyć będą z Falubazem Zielona Góra.

Sprzedaż karnetów i biletów dostępna na stronie www.stal.kupbilety.pl.

Dlaczego warto nabyć karnet? Korzyści jest wiele. Zakup karnetu wiąże się przede wszystkim z oszczędnością. Dzięki posiadaniu karnetu, bilet na Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie można nabyć w najniższej możliwie cenie. Ponadto karnet upoważnia do darmowego wstępu na sparingi i imprezy młodzieżowe oraz daje prawo do zniżki w nowym sezonie.

Karnet to również wygoda – przypisane miejsce na stadionie, oszczędność czasu oraz pierwszeństwo zakupu biletu na rundę play-off w promocyjnej cenie.

Zachęcamy do nabywania karnetów na sezon 2019. Klub Sportowy Stal Gorzów wychodząc naprzeciw kibiców, sprzedaż całorocznych wejściówek uruchamił już w połowie listopada. Do zobaczenia na Stadionie imienia Edwarda Jancarza!

Korzyści z zakupu karnetu:
– Gwarancja stałego miejsca na każdym meczu.
– Oszczędność pieniędzy! W zależności od miejsca na stadionie, karnetowicz oszczędza wartość co najmniej jednego biletu kupionego w kasie!
– Darmowe imprezy młodzieżowe, od tego sezonu na trybunie głównej!
– Bezpłatny wstęp na sparingi.
– Zniżki na imprezy organizowane na Jancarzu.
– Pierwszeństwo w zakupie biletów na rundę finałową.
– Specjalne ceny biletów na fazę Play Off!
– Oszczędność przy zakupie karnetu w przyszłym sezonie.
– W tym sezonie jeździmy z flagami! FLAGA SAMOCHODOWA DO KAŻDEGO KARNETU! (w przypadku wyczerpania zapasu możliwość zapisu na listę i odbiór flagi z nowej dostawy, lub odbiór smyczy lub szalika samochodowego)

NOWOŚĆ: VIP SILVER! Karnet w dowolnym miejscu na stadionie (z wyłączeniem Trybuny Głównej) z wejściem do Parku Maszyn po każdym meczu! Razem z karnetem Vip Silver możliwość nabycia karty parkingowej w przedsprzedaży.

Karnet możesz zakupić także przez Internet. Zapraszamy na www.stal.kupbilety.pl

Karnet rodziny (sektory 32-36) – wydzielonych zostało 5 sektorów, które dedykowane są rodzicom/opiekunom wraz ze swoimi dziećmi do 13 roku życia. Numery sektorów rodzinnych to 32,33,34,35,36 (trybuna wysoka). Cena karnetu dla każdego dziecka wynosi 95zł.

W przypadku zakupu karnetów dla firm (min. 10 sztuk) prosimy o kontakt pod nr tel. 508 256 888.

Udostępnij