Już za kilka dni oficjalnie powitamy wiosnę! Z tej okazji Akademia Piłkarska Stal Gorzów ogłasza nabory do drużyn we wszystkich kategoriach wiekowych. Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Zawodnikiem Akademii może stać się każdy chętny chłopiec czy dziewczynka już od 4. roku życia. Dodatkowo specjalnie dla osób, zapisujących się w trakcie trwania naborów przygotowaliśmy specjalną ofertę 2 darmowych treningów zapoznawczych!

Akademia Piłkarska Stal Gorzów prowadzi zajęcia w 5 ośrodkach treningowych. Nasi trenerzy posiadają certyfikaty UEFA oraz wieloletnie doświadczenie. W naszym klubie kierujemy się komfortem i możliwością rozwoju zawodników. Nie stawiamy przed dziećmi presji wyniku, skupiamy się na czerpaniu radości oraz chęciu uczestnictwa w zajęciach.

Poznaj przewagi APSTAL:
– Wykwalifikowana kadra
– 2 darmowe zapoznawcze treningi
– Możliwość odrabiania zajęć
– Trenujemy także w ferie i wakacje
– Profesjonalne zaplecze sportowe
– Opieka profesjonalistów

2 ścieżki kariery: podstawowa i zaawanasowana

Jeśli Twoje dziecko rozpoczyna dopiero przygodę z piłką i poszukuje miejsca, w którym będzie mógł rozwijać swoje pasje pod okiem profesjonalnych trenerów to Akademia Stal Gorzów jest idealnym miejsce. W prostych krokach pokazujemy, jak to zrobić:

Jak dołączyć do Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów?
1. Wejdź na stronę apstal.pl
2.Kliknij „zarejestruj” w prawym górnym rogu
3.Wybierz lokalizacje, uzupełnij dane i wpisz kod wiosna2019, aby zwolnic się z opłaty rejestracyjnej
4.Przyjdź na trening
Kolejną ścieżką rozwoju w naszym klubie przeznaczona dla zawodników, którzy posiadają już większe umiejętności jest droga reprezentacyjna. Jeśli uważasz, że Twoje dziecko jest gotowe na rywalizację na najwyższym poziomie i chce reprezentować klub na arenie ogólnopolskiej, to zapisz go do Reprezentacji Akademii Piłkarskiej Reissa! Więcej informacji o drużynach reprezentatycjnych znajdą Państwo pod adresem: k.grzybowski@apstal.pl lub pod numerem: 531 303 833

W naszych drużynach każdy znajdzie dla siebie miejsce, przyjdź i zobacz, jak szkolimy!

Udostępnij