Kacper Woryna (3. miejsce): Cieszę się, że udało mi się osiągnąć dzisiaj taki wynik. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ oczekiwałem od siebie dużo. Do dzisiejszych zawodów podszedłem na poważnie, wziąłem najlepszy sprzęt na gorzowski tor. Bardzo się do tego turnieju przygotowywałem, dla mnie nie jest to test przed ligą, bo niestety, ale nie będę tutaj jeździł w meczu ligowym. Był to taki malutki sprawdzian, dlatego cieszę się, że udało mi się zająć to trzecie miejsce.

 

Bartosz Zmarzlik (2. miejsce): – Dzisiejsze zawody zaliczam do udanych. Jeździłem motocyklem, którym nigdy tu nie jeździłem, ponieważ w tym roku nie było jeszcze okazji. Na trening były zupełnie inne warunki torowe, było bardzo przyczepnie dlatego tego silnika nie brałem nawet pod uwagę. Dzisiaj był to świetny test, świetne ściganie. 19 punktów na otwarcie sezonu brałbym w ciemno, tylko dwa razy przyjechałem drugi, więc jest fajnie.

 

Przemysław Pawlicki (1. miejsce): – Tor był bardzo dobrze przygotowany do walki, było dużo jazdy w kontakcie. Może tych mijanek nie było widać sporo, ale nie było również dużych odstępów pomiędzy zawodnikami. Ostatni bieg również to pokazał.  Bartek był bardzo szybki, ja starałem się jak najszybciej pokonywać łuku i jechać na prostej. Zawsze mówiłem, że gorzowski tor bardzo lubię i dobrze mi się tu ściga. Jest to tor, na którym można dużo powalczyć, a z tego mamy największą frajdę.

Udostępnij