Zmieniają się czasy, zmienia się speedway, a Derby Ziemi Lubuskiej cieszą się niezmienną popularnością. To prawdziwe sportowe święto dla tego regionu Polski. Mało tego, rywalizacją pomiędzy Stalą i Falubazem interesują się również mieszkańcy innych województw. I to nie tylko ci zakochani w czarnym sporcie. Zwykło się mówić, że „derby rządzą się swoimi prawami”, ponieważ wynik tej rywalizacji jest zawsze wielką niewiadomą, pomimo aktualnej dyspozycji danego zespołu.

Kolejne starcie derbowe już 5 maja na Stadionie imienia Edwarda Jancarza! Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Dlaczego warto już teraz nabyć bilety? Przede wszystkim zyskamy pewność, że wejdziemy na mecz, bo nie raz zdarzało się, że pojedynki derbowe gromadziły komplet publiczności. Szybsze kupno wejściówek to również możliwość zajęcia lepszego miejsca na stadionie. To w końcu gwarancja, że będziemy świadkami niezapomnianego, sportowego spektaklu.

 

Bilety do nabycia w sklepie klubowym oraz punktach partnerskich są od poniedziałku 15.04 oraz na stronie www.stal.kupbilety.pl.

Zachęcamy także do zakupu karnetów, których cena zostanie pomniejszona o pierwszy mecz z Lublinem.

Uwaga! W przypadku meczu z Zieloną Górą kibice zakupujący wejściówki będą musieli okazać dowód tożsamości (z numerem PESEL bądź innym numerem dokumentu tożsamości dla osób z zagranicy) ze zdjęciem lub w przypadku zakupu większej ilości biletów – kserokopie tych dokumentów pozostałych osób (z numerami PESEL).

Przy zakupie biletów na stronie www.stal.kupbilety.pl każda osoba dla której kupujemy bilet musi mieć założone konto w systemie. Maksymalnie można nabyć 10 wejściówek.

 

Ceny biletów:

Trybuna niska:

I łuk (sektory 11-17)

Bilet normalny – 59zł

Bilet ulgowy – 49zł

 

Prosta (sektory 6-10)

Bilet normalny – 65zł

Bilet ulgowy – 55zł

 

II łuk (sektory 1-5)

Bilet normalny – 49zł

Bilet ulgowy – 41zł

 

Trybuna wysoka:

I łuk (sektory 56-68)

Bilet normalny – 61zł

Bilet ulgowy – 51zł

 

Prosta (sektory 43-55)

Bilet normalny – 65zł

Bilet ulgowy – 55zł

 

II łuk (sektory 30-42)

Bilet normalny – 61zł

Bilet ulgowy – 51zł

 

W związku z faktem, że mecze derbowe zaliczają się do imprez podwyższonego ryzyka 5 maja 2019r. na stadionie im. Edwarda Jancarza obowiązywać będzie szereg zmian w organizacji zawodów.

Każdy kibic zgodnie z regulaminem imprezy jest zobowiązany do okazania dowodu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL (jeśli jest nadany).

Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion ze względu na zaostrzone i czasochłonne procedury bezpieczeństwa (weryfikacja tożsamości). Dobra współpraca ze służbami organizacyjnymi ułatwi płynne wejście na obiekt.

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

 

W sprzedaży są również:

– Bilet VIP – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach – liczba biletów ograniczona.

 

Punkty partnerskie prowadzące sprzedaż biletów Stali Gorzów:

– Styl Ceramika – Kostrzyn, ul. Piastowska 1,

– Styl Ceramika – Sulęcin, ul. Wojska Polskiego 14,

– Klim Ubezpieczenia – Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 115 lok 227.

Udostępnij