Mateusz Bartkowiak (Stal Gorzów)Bardzo dobry występ. Ciężko było się dopasować do tej nawierzchni. Z początku trochę trzymało, gospodarze lali mniej wody, twardsze się zrobiło, więc motocykl zaczął jechać. Później brakowało mi na pewno startów i prędkości na torze, tam gdzie powinienem zrobić troszkę inne korekty, ale na pewno przeanalizuję to i będę starał się dalej dla Stali te najważniejsze punkty zbierać.

Emil Sayfutdinov (Unia Leszno)Każde spotkanie jest ciężkie. My spodziewaliśmy się, że będzie bardzo ciężko i byliśmy skupieni, tym bardziej, że jeździmy bez Jarka (Hampela – dop.red) i widać, że trochę brakuje jego punktów. Widać, że nasi juniorzy po wczorajszych zawodach byli zmęczeni po tej podróży, także to tak się zdarza. Trzeba o tym zapomnieć i idziemy dalej.

Stanisław Chomski (Stal Gorzów)Zmiany nie skutkowały, trudno nam było coś takiego zrobić, nie obarczam winą zawodników. Jeżeli coś idzie dobrze, trudno później robić jakieś drastyczne korekty. To jest zespół (Fogo Unia Leszno – dop.red), który jest budowany od kilku lat i może tak, jak inne, ale bez zmian praktycznie drugi sezon, to też jest suma doświadczeń, która pozwala w tych kryzysowych momentach, wspólnymi siłami iść dobrym kierunku.

Udostępnij