Spotkania derbowe pomiędzy Stalą Gorzów i Falubazem Zielona Góra zawsze niosą ze sobą dodatkowy ładunek emocjonalny. Z kolei na torze możemy spodziewać się walki do upadłego i wielu zażartych akcji. Udział w tym niepowtarzalnym, żużlowym spektaklu jest więc koniecznością dla prawdziwych fanów Stali. Dlatego więc zachęcamy wszystkich kibiców, którzy jeszcze nie mają wejściówek na derby, aby zakupili je i tym samym zarezerwowali sobie atrakcyjne miejsce na stadionie.

W sprzedaży z godziny na godzinę jest coraz mniej biletów, dlatego warto się pospieszyć. Zachęcamy do przyjścia z klubowymi szalikami i w żółtych koszulkach/bluzach. Wspólnie stwórzmy niezapomnianą atmosferę i ponieśmy naszych żużlowców do zwycięstwa!

 

Bilety są do nabycia w sklepie klubowym, punktach partnerskich oraz na stronie www.stal.kupbilety.pl.

Zachęcamy także do zakupu karnetów, których cena została pomniejszona o pierwszy mecz z Lublinem.

Uwaga! W przypadku meczu z Zieloną Górą kibice zakupujący wejściówki będą musieli okazać dowód tożsamości (z numerem PESEL bądź innym numerem dokumentu tożsamości dla osób z zagranicy) ze zdjęciem lub w przypadku zakupu większej ilości biletów – kserokopie tych dokumentów pozostałych osób (z numerami PESEL).

Przy zakupie biletów na stronie www.stal.kupbilety.pl każda osoba dla której kupujemy bilet musi mieć założone konto w systemie. Maksymalnie można nabyć 10 wejściówek.

 

Ceny biletów:

 

Trybuna niska:

I łuk (sektory 11-17)

Bilet normalny – 59zł

Bilet ulgowy – 49zł

 

Prosta (sektory 6-10)

Bilet normalny – 65zł

Bilet ulgowy – 55zł

 

II łuk (sektory 1-5)

Bilet normalny – 49zł

Bilet ulgowy – 41zł

 

Trybuna wysoka:

I łuk (sektory 56-68)

Bilet normalny – 61zł

Bilet ulgowy – 51zł

 

Prosta (sektory 43-55)

Bilet normalny – 65zł

Bilet ulgowy – 55zł

 

II łuk (sektory 30-42)

Bilet normalny – 61zł

Bilet ulgowy – 51zł

 

W związku z faktem, że mecze derbowe zaliczają się do imprez podwyższonego ryzyka 5 maja 2019r. na stadionie im. Edwarda Jancarza obowiązywać będzie szereg zmian w organizacji zawodów.

 

Każdy kibic zgodnie z regulaminem imprezy jest zobowiązany do okazania dowodu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL (jeśli jest nadany).

 

Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion ze względu na zaostrzone i czasochłonne procedury bezpieczeństwa (weryfikacja tożsamości). Dobra współpraca ze służbami organizacyjnymi ułatwi płynne wejście na obiekt.

 

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

 

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

 

W sprzedaży są również:

 

– Bilet VIP – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach – liczba biletów ograniczona.

 

Punkty partnerskie prowadzące sprzedaż biletów Stali Gorzów:

– Styl Ceramika – Kostrzyn, ul. Piastowska 1,

– Styl Ceramika – Sulęcin, ul. Wojska Polskiego 14,

– Klim Ubezpieczenia – Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 115 lok 227.

 

Udostępnij