Zawody, które rozegrane zostały w mieście nad Wartą padły łupem Francepol Falubazu Zielona Góra. Drugie i trzecie miejsce ex aequo należało do truly.work Stali Gorzów oraz Elektrociepłownia Falubazu Zielona Góra.

 

Wyniki:

I. Francepol Falubaz Zielona Góra: 25
10. Mateusz Tonder – 9+1 (3,2,1*,3)
11. Damian Pawliczak – 8+1 (2*,1,2,3)
12. Norbert Krakowiak – 8+3 (3,1*,2*,2*)

II-III. truly.work Stal Gorzów: 20
16. Kamil Pytlewski – 2+1 (0,1,0,1*)
17. Mateusz Bartkowiak – 12 (3,3,3,3)
18. Alan Szczotka – 6+1 (2,0,2*,2)
24. Rafał Karczmarz – nie startował

II-III. Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra: 20
13. Nikodem Bartoch – 7+1 (2,3,0,2*)
14. Damian Boduch – 3+1 (1,T,2*,-)
15. Jakub Osyczka – 8 (3,W,2,3)
23. Nile Tufft – 2+1 (1*,1)

IV. Betard Sparta Wrocław: 18
4. Przemysław Liszka – 7 (3,2,0,2)
5. Patryk Wojdyło – 11+1 (2*,3,3,3)
6. Wiktoria Garbowska – 0 (W,0,W,0)

V. Iveston PSŻ Poznań: 16
7. Bartosz Curzytek – 4+1 (1,1,1*,1)
8. Michał Curzytek – 3 (1,2,W,0)
9. Marek Lutowicz – 9 (D,3,3,3)
21. Fabian Ragus – nie startował

VI. Euro Finannce Polonia Piła: 8
1. Piotr Gryszpiński – 5 (1,2,1,1)
2. Paweł Staniszewski – 3 (0,2,W,1)
3. Krystian Iwański – 0 (0,0,0,W)

Bieg po biegu:
1. (62,81) Liszka, Wojdyło, Gryszpiński, Staniszewski – 5:1
2. (63,12) Tonder, Pawliczak, B. Curzytek, Lutowicz – 5:1
3. (62,88) Osyczka, Szczotka, Boduch, Pytlewski – 4:2
4. (62,87) Krakowiak, Staniszewski, Pawliczak, Iwański – 4:2
5. (64,04) Lutowicz, Bartoch, M. Curzytek, Osyczka (W) – 4:2
6. (62,54) Bartkowiak, Liszka, Pytlewski Garbowska (W) – 4:2
7. (63,99) Lutowicz, Gryszpiński, B. Curzytek Staniszewski (W) – 4:2
8. (62,98) Bartkowiak, Tonder, Krakowiak, Szczotka – 3:3
9. (65,04) Wojdyło, Osyczka, Tufft, Garbowska, Boduch (T) – 3:3
10. (62,81) Bartkowiak, M. Curzytek, B. Curzytek, Pytlewski – 3:3
11. (63,67) Bartoch, Boduch, Staniszewski, Iwański – 5:1
12. (63,41) Wojdyło, Pawliczak, Tonder, Liszka – 3:3
13. (62,94) Bartkowiak, Szczotka, Gryszpiński, Iwański – 5:1
14. (63,41) Tonder, Krakowiak, Tufft, Bartoch – 5:1
15. (65,01) Lutowicz, Liszka, Garbowska (W), M. Curzytek (W) – 3:2
16. (63,05) Pawliczak, Krakowiak, B. Curzytek, M. Curzytek – 5:1
17. (64,18) Wojdyło, Szczotka, Pytlewski, Garbowska – 3:3
18. (64,04) Osyczka, Bartoch, Gryszpiński, Iwański (W) – 5:1

Udostępnij