O godzinie 14 na Jancarzu spotkały się gwiazdy sztuk walki, żużlowych torów oraz inne znane osobowości. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie drużyny- czarną, której kapitanem był Michał Materla oraz czerwoną pod dowództwem Joanny Jędrzejczyk. Zawody te nie mogły odbyć się bez silnej reprezentacji osób z żużlowego środowiska. Barw dużyny czerwonej bronili: Maciej Janowski – kapitan Betard Sparty Wrocław oraz komentator i dziennikarz sportowy Tomasz Dryła. W drużynie czarnej kibice mogli obserwować gorzowian – Bartosza Zmarzlika oraz trenera formacji młodzieżowej Piotra Palucha.

Spotkanie to zostało zorganizowane przez fundację Cancer Fighters, która zajmuje się motywowaniem i wspieraniem dzieci w walce z rakiem. Dochód z biletów oraz zbiórek organizowanych podczas meczu zostanie przekazany na zakup pomp infuzyjnych dla szczecińskiego oddziału onkologicznego. Całe spotkanie rozpoczęło się od uczczenia minutą ciszy pamięci zmarłego w tym roku podopiecznego fundacji – Aleksa Piotrowskiego, który niestety przegrał walkę z chorobą.

Zawody zakończyły się wynikiem 3:2 dla drużyny Joanny Jędrzejczyk. W pierwszej połowie piłka tylko raz lądowała w bramce za sprawą Anzora Ażyjewa, co pozwoliło wyjść czarnym na prowadzenie. W drugiej połowie zawodnicy grali już dużo skuteczniej i zdobyli łącznie 4 bramki. Już na początku wyrównującą bramkę strzelił Grzegorz Collins, a kolejną jego kolega z drużyny Krzysztof Paczkowski. O ostatecznym wyniku tego spotkania zadecydował gol Tomasza Dryły, który został oddany nie do tej bramki, co powinien. Ostatecznie po tzw. “samobóju” mecz wygrała ekipa czerwonych.

Składy drużyn:

Drużyna Joanny Jędrzejczyk (czerwoni): Michał Karmowski, Joanna Jędrzejczyk, Artur Sowiński, Jan Błachowicz, Akop Szostak, Marcin Tybura, Karol Bedorf, Bracia Collins, Cezary Trybański, Mateusz Gamrot, Kamil Holka, Maciej Janowski, Sabina Worosz, Robert Złotkowski, Łukasz Rajewski, Tomasz Dryła, Mariusz Paszkiel, Kękę.

Drużyna Michała Materli (czarni): Michał Materla, Bartosz Zmarzlik, Tomasz Narkun, Łukasz Jurkowski, Daniel Omielańczuk, Maciej Różalski, Izu Ugonoh, Maciej Jewtuszko, Damian Janikowski, Grzegorz Szulakowski, Gracjan Szadziński, Stasiak, Piotr Strus, Michał Włodarek, Piotr Paluch, Michał Andryszak, Andrzej Kościelski, Damian Kawecki, Dj Decks, Medusa, Oskar Piechota, Tomasz Romanowski.