Erik Riss jeździ w barwach Kings Lynn Stars w brytyjskim Premiership i trzeba przyznać – radzi sobie bardzo dobrze. Po powrocie z rekonwalescencji zdobywa wyniki dwucyfrowe, dokładając się do wysokich zwycięstw swojej drużyny nad przeciwnikami. 15 sierpnia pokonali Wolverhampton Wolves 54:36. Riss w tym meczu wywalczył 11 punktów z jednym bonusem i był to drugi najwyższy wynik w całym meczu. Trochę gorzej zaś pokazał się w rozgrywce „u siebie” z Peterborough Panthers – zawodnik upolował 9 „oczek”. Gospodarze pokonali gości 53:37.

 

Za sobą ma mecze także Swindon Robins z Adamem Ellisem w składzie. 15 sierpnia na wyjeździe drużyna wysoko pokonała Ipswich Witches. Całkiem nieźle pojechał nasz rezerwowy, przywożąc ostatecznie 7 punktów z jednym bonusem. W przegranym starciu z Poole Pirates Ellis zdobył 5 „oczek”.

 

W szwedzkiej Elitserien nie najlepiej ostatnio spisał się Filip Hjelmland – zawodnik Vetlanda Speedway. W przegranym meczu z Lejonen Gislaved 47:43 młodzieżowiec upolował jedynie 2 „oczka” z jednym bonusem. Trzymamy jednak kciuki za rozwój Filipa Hjelmlanda.

 

Udostępnij