Zawodnik żółto-niebieskich w latach 2012-2019 zdecydował się podpisać z Truly.work Stalą Gorzów dwuletni kontrakt.

 

- Nie ukrywam, że rozmowy z teamem Krzysztofa były prowadzone od jakiegoś czasu. My cały czas byliśmy w bardzo dobrych relacjach. Rozumiemy, że Krzysztof jest łakomym kąskiem na rynku transferowym, jednak chcieliśmy podkreślić, że dla Krzysztofa najważniejsze było w jakim Klubie chce budować swoją przyszłość. Ze swojej strony jako Zarząd jak i sztab szkoleniowy przyczyniliśmy się do tej sytuacji, że Krzysztof Kasprzak zostaje w Stali Gorzów – powiedział Prezes Marek Grzyb.

 

– Jako Prezes Klubu chciałbym mu bardzo podziękować, bo to jest dowód na to, że pomimo różnych intratnych propozycji zdecydował się zostać w Stali Gorzów. Dla niego relacje zarówno z trenerem Chomskim, sztabem szkoleniowym, kibicami czy sponsorami są bardzo ważne i to przeważyło o tym, że Krzysztof Kasprzak zostaje w gorzowskiej Stali i chce z dumą reprezentować nasze barwy w kolejnym sezonie – dodał Prezes żółto-niebieskich”.

 

– Tak jak Prezes wspominał byliśmy cały czas w kontakcie. W pewnym momencie nawet wspomniał, że jak zdecyduje się na zmianę nie będzie miał tego za złe, bo wiadomo jak krótka jest nasza kariera. Warunki finansowe wiadomo są bardzo ważne, ale najważniejsze w życiu nie są tylko pieniądze. Cieszę się, że kolejny rok będę startował w Stali Gorzów. Mam bardzo dobry kontakt z chłopakami Bartkiem, Szymonem czy resztą ekipy. Mam bardzo dużo kibiców, sponsorów, którzy można powiedzieć są moimi przyjaciółmi, bo już osiem lat są ze mną. Dziękujemy im także za to, że zawsze są ze mną, na dobre i na złe. Walczymy dalej! Nowa marka, nowe rozdanie! – powiedział Krzysztof Kasprzak.

 

Po zatrzymaniu Kasprzaka truly.work Stal ma już czterech seniorów na sezon 2020. Ważne umowy z Klubem mają także Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźniak i Anders Thomsen.

 

Udostępnij