Pomimo wzmocnienia składu żółto-niebieskich Zarząd gorzowskiej Stali zdecydował się pozostawić ceny karnetów bez zmian! To z pewnością dobra wiadomość dla kibiców Truly.work Stali Gorzów.

Dlaczego warto przedłużyć lub nabyć karnet? Korzyści jest wiele. Zakup karnetu wiąże się przede wszystkim z oszczędnością. Dzięki posiadaniu karnetu, bilet na Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie można nabyć w najniższej możliwie cenie. Ponadto karnet upoważnia do darmowego wstępu na sparingi i imprezy młodzieżowe oraz daje prawo do zniżki w nowym sezonie.

Karnet to również wygoda – przypisane miejsce na stadionie, oszczędność czasu oraz pierwszeństwo zakupu biletu na rundę play-off w promocyjnej cenie.

Uwaga! Przy zakupie karnetu ulgowego należy okazać dokument uprawniający do zniżki.

Korzyści z zakupu karnetu:
– Gwarancja stałego miejsca na każdym meczu.
– Oszczędność pieniędzy! W zależności od miejsca na stadionie, karnetowicz oszczędza wartość co najmniej jednego biletu kupionego w kasie!
– Darmowe imprezy młodzieżowe, od tego sezonu na trybunie głównej!
– Bezpłatny wstęp na sparingi.
– Zniżki na imprezy organizowane na Jancarzu.
– Pierwszeństwo w zakupie biletów na rundę finałową.
– Specjalne ceny biletów na fazę Play Off!
– Oszczędność przy zakupie karnetu w przyszłym sezonie.

VIP SILVER! Karnet w dowolnym miejscu na stadionie (z wyłączeniem Trybuny Głównej) z wejściem do Parku Maszyn po każdym meczu! 

Karnet rodziny (sektory 32-36) – wydzielonych zostało 5 sektorów, które dedykowane są rodzicom/opiekunom wraz ze swoimi dziećmi do 13 roku życia. Numery sektorów rodzinnych to 32,33,34,35,36 (trybuna wysoka). Cena karnetu dla każdego dziecka wynosi 95zł.

W przypadku zakupu karnetów dla firm (min. 10 sztuk) prosimy o kontakt pod nr tel. 600 872 992

Udostępnij