Ruszymy więc w trasę wizyt, sypniemy autografami i (mamy nadzieję!) pobijemy rekordy frekwencji. A wszystko to na spotkaniach z Wami, najwierniejszymi fanami naszej drużyny. Zobaczcie co mamy w planach i gdzie będzie można nas spotkać.

Strzelce Krajeńskie, Kostrzyn nad Odrą, Skwierzyna, Międzychód a nawet… Piła – do tych miejscowości zawita ekipa Stali Gorzów by spotkać się ze swoimi kibicami. „Chcemy w ten sposób nagrodzić i wyróżnić te miasta i te kluby kibica, które wykazywały się największą aktywnością i które najgłośniej nas wspierały. Bardzo doceniamy ich wkład i zaangażowanie i chcemy tym kibicom pokazać, jak bardzo są dla nas ważni” – wyjaśnia Magdalena Ciszek-Kozłowska, marketing manager drużyny.

Stalowcy swoich kibiców odwiedzą w dniach 10, 18 i 19 marca. Skąd pomysł, by odwiedzić również oddaloną o ponad 120 kilometrów Piłę? – Gdy mieliśmy spotkanie z fanami w Poznaniu, miłym zaskoczeniem była dla nas liczna obecność kibiców z Piły. To właśnie wtedy pomyśleliśmy, że tę aktywność trzeba docenić. Zważywszy także na fakt, że w tym roku pilanie nie będą mieli żużla w swoim mieście, chcemy zaprosić ich do nas. Sami pokazali, że chcą być częścią Gorzowskiej Stali – wyjaśnia Magdalena Ciszek-Kozłowska.

Przypomnijmy, 9 marca zawodnicy rozpoczną przygotowania do sezonu już na Stadionie Jancarza. Kilka dni później (14-15 marca) zmierzą się w dwumeczu sparingowym z GKM Grudziądz, zaś tydzień później (21-22 marca) sprawdzą się w spotkaniach z wrocławską Spartą. Czas intensywnych przygotowań podzielą właśnie na spotkania z kibicami.

– Mamy nadzieję, że te spotkania sprawią, iż fani Stali z różnych miast poczują się mile widziani w Gorzowie i będą z chęcią przybywać na Stadion im. Edwarda Jancarza emocjonując się ligowymi zmaganiami „żółto-niebieskich”. A mieszkańcy tych miast, których tym razem nie odwiedziliśmy swoją aktywnością spowodują, że w kolejnej turze odwiedzin gościć będziemy właśnie u nich – podsumowuje Magdalena Ciszek-Kozłowska.

Plan spotkań z fanami w poszczególnych miejscowościach:
10 marca: Strzelce Krajeńskie – godzina 15:30, Piła – godzina 18:30
18 marca: Kostrzyn nad Odrą – godzina 18:00
19 marca: Skwierzyna – godzina 16:30, Międzychód – godzina 18:30

Udostępnij