trener piłkarzy ręcznych

Dariusz Molski nie jest już trenerem pierwszoligowych piłkarzy ręcznych Stali Gorzów. Umowa ze szkoleniowcem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Decyzja dla wielu może wydać się zaskakująca, bo pod wodzą Molskiego drużyna radziła sobie bardzo dobrze na zapleczu PGNiG Superligi Mężczyzn. Jednak zarząd klubu widząc ogromy potencjał trenera postanowił umożliwić D. Molskiemu dalszy rozwój na arenach piłki ręcznej. Dyrektor sekcji piłki ręcznej, Krzysztof Ziomkowski nie ukrywa, że na tę decyzję miała wpływ odłożona w czasie budowa hali sportowej, która dawał perspektywy awansu drużyny do ekstraligi. Obie strony rozstają się w dobrych relacjach i nie wykluczają ponownej współpracy w późniejszym czasie.

Tymczasem gorzowska Stal zamierza skupić się na szkoleniu swoich wychowanków i na nich opierać drużynę. W imieniu zarządu, zawodników oraz kibiców dziękujemy trenerowi za dotychczasową pracę, która pozwoliła przenieść drużynę na wyższy poziom sportowy, a także życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.

Dariusz Molski trenerem gorzowskich szczypiornistów był od 2016 roku.

Udostępnij