Firma Firma Emerix Investments Sp. z o.o. właściciel osiedla mieszkaniowego Moje Bermudy została nowym sponsorem tytularnym gorzowskiej Stali. Od dziś ?żółto ? niebieska? drużyna nazywa się Moje Bermudy Stal Gorzów. Umowa została parafowana na okres trzech lat.

Nowy sponsor tytularny jest w gronie partnerów nadwarciańskiego klubu trzeci sezon, co jest dowodem na to, że Stal Gorzów to silna marka z dużym potencjałem, na którą warto stawiać nawet w dobie kryzysu. Takie firmy, jak Moje Bermudy pokazują w ten sposób również, że los klubów sportowych nie jest im obcy, co jest niezwykle istotne dla włodarzy, bo nieodłączną częścią każdej dyscypliny sportowej są właśnie sponsorzy.

To bardzo ważny moment dla całego Klubu. Stal Gorzów jest silną marką. Partnerzy widzą potrzebę współpracy z nią, a to potwierdza skuteczność działania Business Stal Club. Cieszę się, że tak szybko zgłosiła się do nas firma z grona BSC i zaoferowała swoje wsparcie w tym, nie ma co ukrywać, trudnym dla wszystkich czasie. Patrząc od strony finansowej jest to na pewno partner, który daje nam wszystkim dużą dozę optymizmu w perspektywie dalszych miesięcy, tym bardziej, że nie wiemy kiedy będzie nam dane usłyszeć ryk silników ? powiedział Tomasz Michalski, dyrektor zarządzający klubu.

Kibiców zachęcamy do przyjścia na mecze Moje Bermudy Stal Gorzów, kiedy wystartuje liga, bo emocji na pewno nie zabraknie. Żużlowcy z niecierpliwością oczekują wyjazdu na tor, by po kilkumiesięcznej przerwie znów cieszyć fanów swoją jazdą. Klub wspólnie ze sponsorem tytularnym szykują liczne atrakcje dla najwierniejszych fanów gorzowskiej Stali. Do zobaczenia na ?Jancarzu?.

Firma Emerix Investments Sp. z o.o. powstała w 2011 roku. Od początku działalności firma specjalizuje w wielu branżach, w tym: obrotu nieruchomościami, transportu oraz sportowej. Głównym atutem firmy jest stabilność i bezpieczeństwo oferowanych rozwiązań, poparte profesjonalnym doradztwem i wsparciem techniczno-projektowym. Firma współpracuje z Pracownią Projektową arch. Grażyny Stojek. Wychodząc naprzeciw potrzeb Klientów każdy projekt realizowany jest kompleksowo z doborem najbardziej optymalnych rozwiązań. Obecnie w 2017 roku, firma rozpoczęła budowę osiedla mieszkaniowego 'Moje Bermudy’ na terenie gminy Santok.

OSIEDLE MIESZKANIOWE ?MOJE BERMUDY? ? kompleks 9 budynków wielorodzinnych z zaprojektowanymi lokalami handlowo-usługowymi. Lokalizacja w spokojnej okolicy przy granicy miasta Gorzowa Wlkp, 15 minut do centrum miasta. Mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe, ogródki przydomowe, 3 place zabaw i skwery rekreacyjne. Miejsca postojowe oraz piwnice w podziemiu ? znajdujące się w blokach 3 i 5. Osiedle położone w odległości 700 m od miejskiej linii autobusowej nr 124.

Udostępnij