W podążaniu za nowymi trendami, przyszedł czas na zmiany. Po blisko czterech latach czas na nową stronę internetową gorzowskiej Stali!

Dokonaliśmy wszelkich starań, aby nowa wersja www.StalGorzow.pl była w pełni dopasowana do potrzeb kibiców. Kompletnie odmieniona szata graficzna, rozbudowane menu, zakładki i najświeższe informacje z mediów społecznościowych ? to tylko niektóre atuty nowej witryny. 

Nowa strona podobnie jak poprzednia jest oczywiście responsywna, czyli dostosowuje się do urządzeń na których się wyświetla. Witryna StalGorzow.pl zawiera te same treści nie ważne czy to na smartfonie, czy tablecie czy też komputerze stacjonarnym – powiedział Dyrektor Tomasz Michalski.

Bardzo nam zależało na tym, aby treści przekazywane kibicom były dostępne na wielu urządzeniach w przejrzysty sposób. Na stronie fani znajdą wszystkie najważniejsze informacje o nadchodzących wydarzeniach. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany spodobają się kibicom – powiedział Prezes Marek Grzyb.

Nowa szata graficzna, więcej informacji i aktualności z życia Klubu w atrakcyjnej i bardziej czytelnej formie ? to tylko niektóre atuty nowej strony internetowej, którą w dalszym ciągu będziemy starać się ulepszać ciekawymi treściami.

Udostępnij