Wielkimi krokami zbliżają się historyczne – 100. Derby!

Spotkania derbowe pomiędzy Stalą Gorzów i Falubazem Zielona Góra zawsze niosą ze sobą dodatkowy ładunek emocjonalny. Z kolei na torze możemy spodziewać się walki do upadłego i wielu zażartych akcji. Udział w tym niepowtarzalnym, żużlowym spektaklu jest więc koniecznością dla prawdziwych fanów Stali. Dlatego więc zachęcamy wszystkich kibiców, którzy jeszcze nie mają wejściówek na derby, aby zakupili je i tym samym zarezerwowali sobie atrakcyjne miejsce na stadionie.

Uwaga! W przypadku meczu z Zieloną Górą kibice zakupujący wejściówki będą musieli okazać dowód tożsamości (z numerem PESEL bądź innym numerem dokumentu tożsamości dla osób z zagranicy) ze zdjęciem lub w przypadku zakupu większej ilości biletów ? kserokopie tych dokumentów pozostałych osób (z numerami PESEL).

Ceny biletów:

W przypadku biletów rodzinnych – należy pobrać oświadczenie, które trzeba wypełnić danymi kibiców, którzy wchodzą na bilet i przekazać w momencie wejście na Stadion ochronie – link.

W przypadku przepisania karnetów/biletów na inną osobę – należy pobrać oświadczenie, wypełnić danymi kibica, który wejdzie na zawody i przekazać w momencie wejście na Stadion ochronie – link.

W związku z faktem, że mecze derbowe zaliczają się do imprez podwyższonego ryzyka 2 września 2020r. na stadionie im. Edwarda Jancarza obowiązywać będzie szereg zmian w organizacji zawodów.

Każdy kibic zgodnie z regulaminem imprezy jest zobowiązany do okazania dowodu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL (jeśli jest nadany).

Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion ze względu na zaostrzone i czasochłonne procedury bezpieczeństwa (weryfikacja tożsamości). Dobra współpraca ze służbami organizacyjnymi ułatwi płynne wejście na obiekt.

W sprzedaży są również:

? Bilet VIP ? 300 zł ? upoważnia do wejścia na trybunę główną oraz skorzystania z cateringu ? liczba biletów ograniczona.

Udostępnij