Zwycięstwem Macieja Janowskiego zakończył się Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski 2020 rozegrany w Lesznie. Na kolejnych stopniach podium stanęli zawodnicy gorzowskiej Stali – Bartosz Zmarzlik i Szymon Woźniak.

Z dorobkiem 3 „oczek” zawody ukończył Krzysztof Kasprzak.

Wyniki:

1. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 15 (3,3,3,3,3) – 1. miejsce w finale
2. Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 10+2 (2,3,1,1,3) – 2. miejsce w finale
3. Szymon Woźniak (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 12 (3,3,2,3,1) – 3. miejsce w finale
4. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 10+3 (1,1,3,3,2) – 4. miejsce w finale
5. Patryk Dudek (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 10+1 (1,2,3,2,2)
6. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) – 10+w (2,2,1,2,3)
7. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – (3,1,0,3,1)
8. Jarosław Hampel (Motor Lublin) – (3,3,0,1,0)
9. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – (1,2,2,1,1)
10. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – (2,0,3,0,1)
11. Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik) – (1,0,1,0,3)
12. Paweł Przedpełski (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – (0,t,2,1,2)
13. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – (0,2,0,2,0)
14. Przemysław Pawlicki (MrGarden GKM Grudziądz) – (2,0,2,0,d)
15. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź) – (0,1,0,0,2)
16. Krzysztof Kasprzak (Moje Bermudy Stal Gorzów) – (0,0,1,2,d)
17. Jakub Jamróg (Motor Lublin) – (1)
18. Adrian Miedziński (eWinner Apator Toruń) – ns

Bieg po biegu:
1. (62,35) Janowski, Zmarzlik, Kołodziej, Kościuch
2. (62,56) Drabik, Prz. Pawlicki, Smektała, Przedpełski
3. (62,56) Hampel, Pi. Pawlicki, Woryna, Kasprzak
4. (62,47) Woźniak, Pieszczek, Dudek, Kubera
5. (62,00) Zmarzlik, Kubera, Jamróg (Przedpełski – t), Woryna
6. (63,22) Woźniak, Smektała, Kościuch, Kasprzak
7. (62,25) Hampel, Dudek, Kołodziej, Prz. Pawlicki
8. (62,16) Janowski, Pi. Pawlicki, Drabik, Pieszczek
9. (62,44) Pieszczek, Smektała, Zmarzlik, Hampel
10. (62,44) Dudek, Przedpełski, Pi. Pawlicki, Kościuch
11. (62,25) Kołodziej, Woźniak, Woryna, Drabik
12. (62,06) Janowski, Prz. Pawlicki, Kasprzak, Kubera
13. (62,32) Woźniak, Pi. Pawlicki, Zmarzlik, Prz. Pawlicki
14. (62,85) Drabik, Kubera, Hampel, Kościuch
15. (62,47) Kołodziej, Kasprzak, Przedpełski, Pieszczek
16. (61,91) Janowski, Dudek, Smektała, Woryna
17. (62,62) Zmarzlik, Dudek, Drabik, Kasprzak (d/4)
18. (62,98) Woryna, Kościuch, Pieszczek, Prz. Pawlicki (d/1)
19. (62,56) Pi. Pawlicki, Kołodziej, Smektała, Kubera
20. (62,37) Janowski, Przedpełski, Woźniak, Hampel

Baraż:
(62,94) Kołodziej, Zmarzlik, Dudek, Pi. Pawlicki (w/su)

Finał:
Janowski, Zmarzlik, Woźniak, Kołodziej

Sędzia: Krzysztof Meyze

Udostępnij