Na dwa dni ? 11 i 12 września Gorzów Wielkopolski stanie się światową stolicą speedwaya. Wszystko za sprawą rozgrywanego w mieście nad Wartą 3 i 4 etapu zawodów o tytuł żużlowego mistrza świata, czyli Grand Prix 2020.

Zmarzlik, Madsen, Sajfudtinow, Lindgren, Vaculik, Janowski, Dudek ? i wiele innych nazwisk, których w świecie żużla nikomu nie trzeba przedstawiać. Najlepsi z najlepszych, niesamowite emocje i zacięta walka na oczach tysięcy kibiców. To trzeba po prostu zobaczyć!

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie wciąż są jeszcze dostępne. Należy się jednak pospieszyć z zakupem, bowiem zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami na stadion może wejść jedynie połowa przewidzianej liczby kibiców. Bilety dostępne są w cenie 150 zł (trybuna niska) oraz 170 zł (trybuna wysoka). Każda wejściówka jest imienna i kupowana na konkretne, numerowane krzesełko.

Dla przybyłych na wydarzenie kibiców gospodarze przewidzieli szereg atrakcji. Pod patronatem sponsora tytularnego imprezy, firmy Enea, uruchomiona zostanie specjalna strefa kibica. Fan Zona dostępna będzie bezpłatnie dla każdej posiadającej bilet osoby i otwarta zostanie już na 4 godziny przed zawodami i czynna jeszcze 1 godzinę po nich. W strefie na fanów czekać będzie m.in. wirtualny przejazd rollercoasterem oraz symulator jazdy na żużlu. Głodnych (nie tylko żużla) z pewnością ucieszy także obecność food trucków.

Wszyscy wybierający się na to sportowe widowisko pamiętać powinni o obowiązujących obostrzeniach i zasadach bezpieczeństwa. Na stadion należy przyjść (i przemieszczać się) w maseczce ochronnej lub przyłbicy oraz zachowywać dystans społeczny. Obowiązuje także zakaz wnoszenia wszelkich toreb, plecaków i własnych napoi (na miejscu do dyspozycji klientów będą stoiska gastronomiczne).

Szczegółowe informacje oraz bilety dostępne są na stronie organizatora: https://www.stal.kupbilety.pl/

Udostępnij