W najbliższą sobotę tj. 19.09.2020 rozpoczynamy rozgrywki w I lidzie piłkarzach ręcznych. TL Ubezpieczenia Stal Gorzów zaczyna zmagania w grupie B od spotkania z Grunwaldem Poznań. Mecz odbędzie się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 20 przy ul. Szarych Szeregów 7 o godzinie 16:00.

Oba zespoły należały do czołówki ligowej tabeli w zeszłym roku. Stal Gorzów ubiegłoroczne rozgrywki przerwane przez pandemie Covid-19 ostatecznie skończyła na drugiej pozycji. Zespół Grunwaldu Poznań zajął w zeszłym roku miejsce czwarte. Mecze między drużynami zawsze są zacięte i charakteryzują się walką o każdy metr boiska. W poprzednim sezonie 19/20 spotkanie w Gorzowie skończyło się wygraną gorzowskiej Stali – mecz w Gorzowie (30:22) natomiast w Poznaniu już się nie odbył. W obu zespołach nastąpił zmiany kadrowe, w zespole z Gorzowa ubył Adrian Chełmiński, bracia Smolarkowie, natomiast z Poznania odeszli m.in. Mikołaj Przybylski i Michał Statkiewicz. W Gorzowie pojawił się nowy trener za to ?stary zawodnik? Oskar Serpina, który zbudował mocny zespół z doświadczonymi zawodnikami jak Mateusz Stupiński, Bartosz Starzyński czy Dawid Pietrzkiewicz wsparty coraz liczniej gorzowską młodzieżą. Do zespołu dołączył nowy leworęczny zawodnik z Ukrainy ? transfer last minute ? Kirill Bystrov.

Na boisku na pewno będzie iskrzyć jak to zwykle bywa w meczach między tymi drużynami. Każdy z zawodników będzie walczyć o wygraną. Zapowiadają się super emocje dlatego jak zwykle zapraszamy kibiców do licznego zgromadzenia się na hali oraz dopingowania naszej drużyny.

Bilet normalny – 15zł, bilet ulgowy – 10zł.

Udostępnij