Gratuluje wygranej w pierwszym meczu. Bardzo udane rozpoczęcie sezonu, ponadto zespół zaprezentował się bardzo dobrze. Jak Ty już teraz na chłodno ocenisz i podsumujesz ten mecz?

Trener TL Ubezpieczenia Stal Gorzów: Oskar Serpina:

Dziękuje bardzo całej drużynie za włożone serce i ambicje w ten mecz. Dla mnie był to bardzo ważny mecz, ponieważ był pierwszym w roli trenera w 1 lidze. Ten sukces nas bardzo napędza, bo zwycięstwo na inauguracje jest bardzo ważne, tym bardziej przekonującą różnicą bramek. Także jeszcze raz dziękuje za prace jaką włożył zespół w ten mecz.

Zespół z Grodkowa nie zagrał pierwszego meczu, jest przełożony na 7 października. Co wiemy o tym zespole? Czy mamy przygotowane coś specjalnego pod zespół z Grodkowa?

Jak podkreślam w każdej swojej wypowiedzi ta liga jest bardzo równa jeśli chodzi o zespoły. Tutaj w każdym meczu może zdarzyć się wszystko. My zdajemy sobie sprawę z siły Grodkowa. Jest to zespół grający dla nas bardzo niewygodną piłkę ręczną. Jesteśmy jednak w pełni przygotowani na każdy wariant w tym meczu. Jedziemy do Grodkowa bardzo skupieni, jest to bardzo daleka podróż więc musimy wziąć wszystkie czynniki pod uwagę. Tak jak wspominałem jedziemy w pełni skoncentrowani, jedziemy z pełnym szacunkiem do rywala. Wiemy czego możemy się spodziewać. Zrobiłem już pewien rekonesans przed tym meczem. Wiem jakie są ich mocne i słabe strony i będziemy starali się przekuć to w nasz sukces.

W tym roku UKS Olimpia Grodków podpisała umowę z KPR Gwardia Opole. Jest to twój były klub, w którym grałeś przez 3 lata. Drużyna z Grodkowa będzie mogła dzięki tej umowie wykorzystać zawodników Gwardii Opole. Czy jesteśmy przygotowani na to, że w zespole Grodkowa pojawią się zawodnicy z obyciem w Superlidze.

Faktycznie jeśli jest podpisana taka umowa między tymi klubami to podejrzewam, że jeśli będą wypożyczeni jacyś zawodnicy to będą to młodsi zawodnicy. Wypożyczeni najczęściej są po to aby ogrywali się w tej niższej lidze. Dla nas nie ma zbyt dużego znaczenia z kim gramy, przeciwko komu i jacy zawodnicy będą na parkiecie. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Musimy być skupieni i dla nas każdy rywal jest zawsze niebezpieczny i do każdego podchodzimy z ogromnym szacunkiem. Nie mniej musimy zrobić wszystko by wywieźć 3 punkty.

Udostępnij