Już niebawem najważniejsze spotkania PGE Ekstraligi w tym sezonie. W Finale PGE Ekstraligi gorzowska Stal zmierzy się z FOGO Unią Leszno!

Spotkanie w Gorzowie rozegrane zostanie w piątek 09.10. Dziś o godz. 12:00 rusza sprzedaż zamknięta dla posiadaczy karnetów na sezon 2020!

Sprzedaż zamknięta potrwa do wtorku 06.10.2020r do godz. 18:00.

Uwaga ? miejsca z biletów obowiązują.

Ceny biletów w sprzedaży zamkniętej:Sprzedaż otwarta od 06.10.2020r. od godz. 18:00

Ceny biletów w sprzedaży otwartej:W związku, iż mecz został sklasyfikowany jako spotkanie podwyższonego ryzyka – przy zakupie należy założyć konta i podać dane wszystkich osób (imię, nazwisko i PESEL) wszystkich osób dla których kupujemy bilety.

W przypadku, gdy na bilet chce wejść inna osoba – trzeba wypełnić formularz i przekazać go ochronie przy wejściu na zawody link

W przypadku biletów rodzinnych – należy wypełnić formularz danymi pozostałych osób, które wchodzą na Stadionlink

Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion ze względu na zaostrzone i czasochłonne procedury bezpieczeństwa. Dobra współpraca ze służbami organizacyjnymi ułatwi płynne wejście na obiekt.

W sprzedaży są również:

? Bilet VIP ? 300 zł ? upoważnia do wejścia na trybunę główną oraz skorzystania z cateringu ? liczba biletów ograniczona.

Sklep przy Bramie Głównej Stadionu im. Edwarda Jancarza czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00 oraz w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Udostępnij