W sobotę 24.10.2020 szczypiorniści TL Ubezpieczenia Stal Gorzów rozegrają mecz wyjazdowy z drużyną MKS Real Astromal Leszno. Spotkanie obu drużyny obędzie się w hali sportowej popularnie nazywanej ?Trzynastka? o godzinie 18:00. Hala znajduje się przy Szkole Podstawowej nr 13, mieszczącej się przy ul. Rejtana 1 w Lesznie. Będzie to trzecie spotkanie wyjazdowe Stali Gorzów w tym sezonie.

Spotkania między tymi drużynami było wiele i zawsze są to niezwykle ciężkie mecze. Charakteryzują się twardą obroną i małą liczbą rzuconych bramek. Obie drużyny kładą duży nacisk na defensywę, więc na pewno możemy się spodziewać dużo walki w obronie. Każda z drużyn będzie musiała się napracować w ataku aby zwyciężyć. Zespół z Leszna w tym sezonie rozegrał 4 spotkania w lidze i raz pauzował wiec na chwilę obecną mają komplet spotkań. Z tych czterech spotkań MKS wygrał jedno natomiast trzy razy przegrał. Myślę, że nie mamy czym się sugerować, gdyż zespół ten zawsze rozkręca się z meczu na mecz i potrzebuje trochę czasu na wejście na właściwe tory. Podopieczni Macieja Wieruckiego to doświadczony zespół, który od wielu lat gra w prawie niezmienionym składzie. Na boisku drużyną zarządza rozgrywający Piotr Łuczak, mając wsparcie w doświadczonych zawodnikach obrotowym Mateuszu Płaczku, skrzydłowych Krzysztofie Meissner i Jakubie Wieruckim. Do tego dochodzi mocna bramka, której bronią Jakub Kruk oraz Jakub Skorupiński. Do tego należy dodać coraz liczniejszą w zespole MKS-u młodzież, która już swoje potrafi i może zaskoczyć każdego rywala. Gorzowianie chcąc wygrać mecz muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, dlatego liczymy na ciekawe spotkanie.

Zespół Stali po pierwszych 3 wygranych meczach, przegrał mecz w Ostrowie Wielopolskim. TL Ubezpieczenia Stal Gorzów wybiera się do Leszna i na pewno jest nastawiona na walkę o zwycięstwo. Trener Oskar Serpina zawsze motywuje zespół i chce aby drużyna walczyła o 3 punkty w każdym meczu. Nie inaczej będzie teraz. Pozostaje nam kibicować i trzymać kciuki za drużynę przed monitorami ? z meczu będzie transmisja live na stronie internetowej reczna.eu. Bądźmy z drużyną oni to czują. Do boju STAL!

Udostępnij