Jeden z liderów Moje Bermudy Stali Gorzów i ulubieniec kibiców, Anders Thomsen zostaje w Gorzowie. Duńczyk będzie reprezentował barwy „żółto-niebieskie” w kolejnych dwóch sezonach.

– Nie wyobrażam sobie Stali Gorzów bez ulubieńca naszych kibiców i całej publiczności na „Jancarzu”. W tym roku Anders przysporzył nam mnóstwo powodów do radości i zadowolenia, nie tylko swoimi zdobyczami punktowymi, ale przede wszystkim zachowaniem i atmosferą, którą kreuje na naszym stadionie. Jest to nasz najbardziej rozbawiony zawodnik. Anders zostaje z nami na dwa lata. On czuje, że jego dom jest w Gorzowie, ma tu coraz większą rzeszę fanów, sponsorów, a to pokazuje, że kibice i sponsorzy jego naprawdę uwielbiają. Anders wnosi mnóstwo pozytywnej energii do drużyny i podczas meczów na „Jancarzu” – powiedział prezes Stali Gorzów.

Duńczyk startuje w Stali od 2019 roku. W sezonie 2020 był jednym z najskuteczniejszych zawodników drużyny prowadzonej przez trenera Stanisława Chomskiego. Cieszy, że to właśnie w Gorzowie żużlowiec urodzony w Odense zanotował progres formy. W pierwszym roku startów w mieście położonym nad Wartą Anders Thomsen zdobył dla Stali łącznie 74 punktu, z kolei w tym sezonie dwa razy więcej – 153 „oczka”.

Udostępnij