TL Ubezpieczenia Stal Gorzów najbliższy mecz rozgrywek I ligi grupy B rozegra z drużyna z województwa dolnośląskiego. Zawody z UKS GOKiS Kąty Wrocławskie zaplanowane są na sobotę 7 listopada 2020 r. Pojedynek pomiędzy drużynami zostanie rozegrany w gorzowskiej twierdzy czyli hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 20 przy ul. Szarych Szeregów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Zespół z Gorzowa zajmuje aktualnie 3 lokatę w tabeli I ligi grupy B z dorobkiem 12 punktów, natomiast UKS GOKiS Kąty Wrocławskie jest na 7 miejscu z 5 punktami.

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie to beniaminek tegorocznych rozgrywek I ligi. Jest to największy sukces w historii tego klub, który nigdy nie grał na zapleczu PGNiG Superligi. Drużyna prowadzona jest przez Alicję Łukasik, którą wspomaga Jerzy Dyrkacz. Dotychczas zespół z Kątów Wrocławskich wygrał 2 mecze, 1 zremisował oraz doznał goryczy porażki w 3 spotkaniach. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie to młody zespół, ale już mocno doświadczony. W tym roku pojawiło się kilku nowych zawodników, lecz w większość są zawodnicy, którzy grają ze sobą już klika lat i bardzo dobrze rozumieją się na boisku. Za grę w ataku tego zespołu odpowiada jego kapitan Adrian Kaźmierczak. Wspierają go najskuteczniejsi w drużynie z Kątów Wrocławskich zawodnicy grający na pozycji lewego i prawego rozegrania Jędrzej Kurzawa i Maciej Batura oraz skrzydłowy Maciej Kuźbiński. Do atutów zespołu gości na pewno należy też doświadczona i mocna obsadzona bramka w osobach: Julien Philippe czy Tomasza Wasilewicza, który w wieku 35 lat nadal jest głodny gry i w tym roku dołączył do drużyny. Jest to zespół, który gra bardzo nie wygodną piłkę ręczną i gorzowianie muszą się szykować na bardzo ciężkie zawody. Tym bardziej, że drużyna z Kątów gra bardzo ambitnie i do samego końca będzie walczyć o 3 punkty.

Jak powiedział podczas wywiadu Tomasz Gintowt „Na pewno będzie to nie wygodny rywal, jak każdy w tej lidze”. W I lidze nie ma już słabych drużyn każdy walczy o grę w lidze centralnej i gorzowianie zdają sobie z tego sprawę. Zespół TL Ubezpieczenia Stal Gorzów po ostatniej wygranej w Lesznie jest bardzo zmotywowany i na pewno chce zgarnąć w tym meczu 3 punkty. Czy gorzowianie wygrają? Czy może będzie inne rozstrzygnięcie tego pojedynku dowiemy się w sobotę. Z powodu zamknięcia aren sportowych dla kibiców, serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej relacji z live z tego meczu. Transmisja meczu zaczyna się o godzinie 16:50 i będzie dostępna na naszym profilu na Facebook-u. Zachęcamy do aktywnego kibicowania! Do boju STAL!

Udostępnij