Sezon 2021 zbliża się wielkimi krokami. Nie masz jeszcze karnetu? Czas to zmienić. Całoroczna wejściówka na mecze Moje Bermudy Stali Gorzów to szereg korzyści. Zarezerwuj swoje miejsce na ?Jancarzu? już teraz.

Wśród szczęśliwych posiadaczy całorocznej wejściówki na sezon 2021 jest m.in. kibic Stali z Myśliborza ? Karnet kupuję od wielu lat. Dokładnie nie pamiętam, ale bodajże od 2007 roku. Na żużel do Gorzowa jeżdżę od 1990 roku, ale wcześniej albo nie było karnetów, albo ja nic o nich nie wiedziałem ? zdradził Przemek Kowalski. Posiadanie karnetu to okazja do oglądania na żywo pojedynków Wicemistrzów Polski z trybun Stadionu im. Edwarda Jancarza. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego w tym sezonie zamierzają bić się o mistrzowski tytuł. Drużyna z dwukrotnym mistrzem świata na czele, wzmocniona Martinem Vaculikiem ma ogromny potencjał i zapał do osiągania sukcesów. Miniony sezon już pokazał, że dla Stalowej Armii niemożliwe nie istnieje.

PGE Ekstraliga stanowi niezwykle wyrównaną ligę. Osiem drużyn, każda z dużymi aspiracjami, którym przyświeca jeden główny cel ? tytuł Mistrza Polski. Zatem mecze na owalu przy ul. Śląskiej gwarantują wielkie emocje i zacięty bój w każdym wyścigu. Tutaj walka będzie toczyła się o każdy centymetr toru. Jeśli chcesz być świadkiem tych pasjonujących pojedynków i wspierać Stal w walce o najwyższe cele już dziś kup karnet.

Całoroczna wejściówka to także gwarancja oszczędności. Posiadając karnet zyskujesz zniżki na imprezy organizowane na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Upoważnia również do darmowego wstępu na sparingi i zawody młodzieżowe oraz daje prawo zniżki na zakup karnetu w kolejnym sezonie. Dzięki karnetowi masz pierwszeństwo zakupu biletu na rundę play-off w promocyjnej cenie.

Ponadto jeśli posiadasz całoroczną wejściówkę to masz przypisane swoje własne, ulubione miejsce na Stadionie im. Edwarda Jancarza przez cały sezon. To nie tylko wygoda, oszczędność czasu, ale także pewność, że za każdym razem spotkasz znajome twarze innych kibiców.

O tym, że warto kupić karnet przekonuje także kibic ?żółto-niebieskich? ? Karnet to dla mnie wygoda i komfort. Jest dla mnie czymś tak oczywistym, że nie zastanawiam się nad jego zakupem, a korzyści są liczne. Przede wszystkim mam świetne, fantastyczne dla mnie i moich kolegów miejsce. Karnet jest także pewną oszczędnością, choć dla mnie to jest najmniej ważne. Karnet dla mnie, jako zagorzałego fana jeżdżącego na każdy mecz od ponad 30 lat, to sposób na pomoc klubowi, na jego wsparcie finansowe przed sezonem. To także symbol przywiązania i miłości do klubu i tego sportu ? powiedział Przemek Kowalski

Nie zwlekaj ? kup karnet już dziś, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji! Karnety do nabycia w Sklepie Kibica przy Stadionie lub za pośrednictwem Internetu ? bilety.stalgorzow.pl

Udostępnij