W trzynastej kolejce I ligi grupy B drużyna TL Ubezpieczenia Stal Gorzów zmierzy się z zespołem UKS Olimpia Gródków. Mecz zostanie rozegrany 13 lutego o godzinie 17:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 20 przy ulicy Szarych Szeregów. Będzie to pierwsze spotkanie Stali, które zostanie rozegrane w Gorzowie w 2021 roku.

Od nowego roku w drużynie z Grodkowa nastąpiło kilka istotnych zmian. Zespół nie jest już prowadzony przez duet trenerski: Aleksander Malinowski i Piotr Mieszkowski. Parę nowych szkoleniowców tworzy teraz: Adam Boczarski i Paweł Łągiewka. Duet ten to mieszanka młodości i doświadczenia. Adam Boczarski dotychczas pracował głównie z płcią piękną, natomiast Paweł Łągiewka trenował grupy młodzieżowe UKS Olimp Grodków. Zmiany na stanowisku trenerskim to nie jedyne zmiany jakie zaszły w zespole. Do wspólnych treningów z drużyną dołączyła utalentowana młodzież. Juniorzy mają wesprzeć kadrę seniorów także podczas I ligowych zmagań i dać młodzieńczą fantazję. Drużyna UKS Olimp Grodków pod wodzą nowych trenerów chce zacząć drugą rundę od mocnego uderzenia, ma grać szybką piłkę ręczną i walczyć o punkty w każdym spotkaniu. Jak będzie przekonamy się już w najbliższą sobotę.

Po wygranej z WKS Grunwald Poznań humory w drużynie dopisują. Zespół TL Ubezpieczenia Stali Gorzów będzie na pewno bronić swojej gorzowskiej twierdzy oraz walczyć o kolejne zwycięstwo w rozgrywkach. Ze spotkania przeprowadzimy transmisję na żywo, którą będzie można zobaczyć na naszym profilu Facebook. Wszyscy razem trzymajmy mocno kciuki i dopingujmy nasz zespół w najbliższym meczu. Do boju STAL !!!

Udostępnij