20 tys. zł to kwota, którą udało się zebrać ze sprzedaży kalendarza charytatywnego Stali Gorzów. Cała kwota zasili Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie. Uroczystego przekazania z ramienia Klubu dokonali wiceprezes Stali Gorzów Daniel Miłostan oraz dyrektor zarządzający Tomasz Michalski.  

Marek Lewandowski – Dyrektor gorzowskiego hospicjum podczas spotkania docenił pamięć i finansowe wsparcie. „Chcielibyśmy serdecznie podziękować za inicjatywę. W czasie pandemii każda złotówka jest dla nas niezwykle ważna. Dziękuję działaczom za pomysł i realizację tej szlachetnej idei i oczywiście wszystkim, którzy nas wsparli zakupując kalendarz”.  

Działacze klubu zapewniają, że nie jest to jednorazowa inicjatywa. Jak przekonuje Tomasz Michalski dyrektor zarządzający Stali Gorzów „Chcemy działać nie tylko w samym sporcie, ale też na rzecz lokalnej wspólnoty. Stal Gorzów to znacznie więcej niż klub, to dobro wspólne, które dba o relacje z kibicami i lokalnymi instytucjami. Myślę, że kalendarz będzie naszym cyklicznym pomysłem na wsparcie potrzebujących”.

Udostępnij