Drugi rok z rzędu, decyzją kibiców, nowiutki motocykl od ICT Poland otrzyma Wiktor Jasiński.

– Na pewno jest to dla mnie wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy, bo z tego, co zauważyłem po takiej ilości oddanych na mnie lajków, kibice widzą we mnie zawodnika z potencjałem. Jest to bardzo fajne uczucie. Wiem, że mam wsparcie wśród kibiców i to będzie napędzało mnie do jeszcze lepszej jazdy na torze ? powiedział W. Jasiński.

Wiktor zwyciężył z przewagą 536 głosów – W tamtym roku miałem podobną ilość głosów. Po cichu liczyłem, że w tym roku również będzie około tysiąca oddanych na mnie głosów. Cieszę się, że mam takie wsparcie wśród kibiców, które będzie mnie motywowało do fajnej i skutecznej jazdy ? dodał.

21-latek jest przekonany, że nowy sprzęt pomoże mu w osiąganiu jeszcze lepszych wyników na torze ? Sprzęt jest bardzo ważny w karierze żużlowca, a nowy sprzęt to także nowe możliwości. W tamtym roku również miałem jedną jednostkę od ICT. W tym roku będę miał dwie fajne, szybkie jednostki i mam nadzieję, że dam radę spełnić oczekiwania kibiców i razem z Kamilem będziemy zdobywać ważne punkty dla Stali Gorzów w PGE Ekstralidze ? zakończył junior Moje Bermudy Stali Gorzów.

Przypomnijmy, tradycją już jest, że wieloletni sponsor gorzowskiego klubu co roku przekazuje motor dla jednego z juniorów Stali. O tym do kogo trafi sprzęt decydują kibice w głosowaniu na oficjalnym profilu firmy na Facebooku.

Uroczyste przekazanie sprzętu żużlowcowi wkrótce w siedzibie firmy ICT Poland w Kostrzynie nad Odrą, a później przyjdzie czas na pierwsze testy na torze.

Wiktorowi życzymy samych ?trójek? na nowym rumaku.

Udostępnij