Maszoński Logistic od lat wspiera Stal Gorzów. Nie inaczej będzie również w tym roku. To będzie nasz 15 wspólny sezon!

?Maszoński Logistic to firma, która jest z nami na dobre i na złe. Jesteśmy pełni uznania i podziwu dla naszego partnera, w jaki sposób się rozwija i tworzy swoją markę. Cieszymy się, że razem z firmą Maszoński Logistic możemy współpracować dla dobra naszego klubu? podkreśla Dyrektor Moje Bermudy Stal Gorzów Tomasz Michalski.

Firma MASZOŃSKI LOGISTIC powstała w 1996 roku.  Spółka realizuje kompleksowe usługi transportowo-logistyczne na terenie krajów Unii Europejskiej. Niezmiennie skupia się na analizie potrzeb swoich Klientów i właśnie na ich podstawie proponuje skuteczne rozwiązania logistyczne najwyższej jakości. Spółka jest liderem i specjalistą w branży przewozów objętościowych, dlatego też sukcesywnie rozwija swoją flotę, która obecnie liczy ponad 450 nowoczesnych pojazdów. W swojej pracy wykorzystuje zestawy symetryczne i niesymetryczne Jumbo, zestawy MEGA oraz kontenery wymienne BDF, jak również zestawy z wózkami widłowymi. Cała flota Maszoński Logistic spełnia europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska EURO 6. Jest ona regularnie odnawiana i poddawana rygorystycznym przeglądom technicznym. Ponadto wyposażona została w zintegrowane systemy komunikacyjne, a także w najnowsze technologie, które zwiększają bezpieczeństwo kierowców oraz przewożonego ładunku. Spółka stale inwestuje nie tylko w nowoczesną flotę i systemy IT, ale także w bazy transportowe, zaplecze magazynowe. Nad tym wszystkim opiekę sprawuje doświadczony i zaangażowany zespół ponad 750 pracowników, nakierowany na wspólne osiąganie celów.  To właśnie takie działanie pozwoliło firmie zdobyć pozycję jednego z liderów branży TSL na rynku europejskim. Firma od lat współpracuje ze znaczącymi europejskimi producentami takich sektorów jak: automotive, elektronika, opakowania czy AGD. Maszoński Logistic realizuje strategię Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Aktywnie działa na rzecz etyki w biznesie, bezpieczeństwa w miejscu pracy, lokalnych społeczności oraz ochrony środowiska, a jej efektywną działalność potwierdzają zdobyte wyróżnienia i nagrody.

Osiąganie tak wybitnych rezultatów przez to przedsiębiorstwo wymaga nie tylko sprawnego zarządzania, ale także określonego typu przywództwa, pozwalającego wytworzyć kulturę organizacji i prowadzić ją przez kolejne fazy rozwoju. W tym przypadku osobisty wkład właściciela został po raz kolejny doceniony ? mianowicie w 2021 roku Mirosław Maszoński założyciel i prezes firmy MASZOŃSKI LOGISTIC otrzymał zaszczytną odznakę honorową ?Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej? na wniosek Związku Pracodawców Transport i Logistyka Polska.

Udostępnij