Zaczynamy prezentację naszych Stal Girls. Pierwszą podprowadzającą którą wam prezentujemy ze składu na mecz z Motorem Lublin jest Klaudia Dudzik.

Klaudia mieszka w Gorzowie Wielkopolskim i pracuje w biurze rachunkowym. Absolwentka kosmetologii w Szczecinie. Miłośniczka zdrowego stylu życia co przekłada się na częste treningi i pracę nad sylwetką. Lubi gotować, oczywiście zdrowo. Najlepiej wychodzi jej fit tiramisu, jak sama mówi ?mega słodkie, a jednak mało kalorii?.

Do zdrowego stylu życia Klaudii idealnie wpisują się długie spacery z jej amstafem o imieniu Koka. Poza treningiem uwielbia także książki z dziedziny psychologii i rozwoju osobistego. Wieczorami relaksuje się przy serialach. Poleca hiszpański serial ?Dom z papieru?.

W szeregach Stal Girls jest już od 4 sezonów.

?Pierwszego meczu nie pamiętam, był to dla mnie ogromy stres bo nagle tak dużo się działo. W telewizji wygląda to tak, że dziewczyny wychodzą, podnoszą tablicę, schodzą i koniec ich pracy. Tymczasem trzeba być bardzo uważnym, kontrolować wynik, uwagi sędziego, uzupełniać program zawodów. Do tego jeszcze obowiązkowy uśmiech. Dzieje się bardzo dużo. Zdecydowanie bardziej przyjemne jest podprowadzać zawodników przy trybunach zapełnionymi kibicami. Razem z nimi krzyczeć, przeżywać, i szaleć gdy żółto-niebiescy wygrywają 5:1. Nie mogę się już tego doczekać.

Udostępnij