Laura Kołakowska, 20 lat. Pochodzi z Dobiegniewa. Obecnie mieszka w Szczecinie gdzie studiuje kierunek ekonomiczno-prawny na Uniwersytecie Szczecińskim.


Hobby Laury to muzyka. „Zawsze muszę mieć ze sobą słuchawki lub nawet przy najprostszych czynnościach słuchać moich ulubionych kawałków. Jestem absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Strzelcach Krajeńskich, którą ukończyłam z wyróżnieniem. Grałam tam na fortepianie i nie ukrywam, że w wolnych chwilach lubię wrócić do utworów, które grałam w szkole. Jednym z nich jest Preludium e-moll op.28 nr 4 F. Chopin.”


Laura uwielbia także podróże. „Jednym z moich marzeń jest zwiedzenie jak największej ilości państw na świecie. Bardzo lubię poznawać nowe miejsca. Byłam już m.in w Barcelonie, Wiedniu, Pradze, Atenach oraz w Berlinie, ale to wciąż za mało.”


Przygoda Laury ze Stalą Gorzów rozpoczęła się 4 sezony temu. „Najczęściej na meczach pracowałam jako hostessa, w tym sezonie jednak częściej jestem na torze, z czego bardzo się cieszę. Każdy bieg musi być kontrolowany przez podprowadzające. To nie jest tak, że dziewczyny mogą jedynie siedzieć, wyjść z tablicami i ładnie się prezentować. Musimy wiedzieć kiedy dany zawodnik ma ostrzeżenie. Czasem dowiadujemy się o tym dosłownie kilka sekund przed wyjściem pod taśmę i wtedy musimy biec aby zmienić tablice na tą z ostrzeżeniem. Ale poza tym oczywiście dobrze się bawimy i kibicujemy naszej drużynie. Zawsze gdy nasi zawodnicy jadą na 5:1 wstajemy i podnosimy nasze stalowe szaliki w górę!


Udostępnij