Stalowcy o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski powalczą z leszczyńską Unią! Pierwszy mecz rozegrany zostanie w Lesznie 19 września, z kolei tydzień póżniej na Jancarzu rewanż! Dziś o godzinie 19:47 rusza sprzedaż biletów na mecz w Gorzowie.

Karnetowicze mają założoną rezerwację na swoje miejsce do 16.09.2021r. do godz. 23:59. Swoje miejsce można wykupić w sklepie klubowym przy Stadionie bądź na stronie https://bilety.stalgorzow.pl

Przy zakupie biletu ze zniżką dla karnetowicza należy okazać karnet.

Przy zakupie biletu w sklepie należy okazać dokument tożsamości bądź kserokopię dokumentu każdej osoby dla której kupujemy wejściówki.

Posiadacze karnetów w sektorze 10 w związku z panującymi obostrzeniami sanitarnymi mogą wybrać dowolne miejsce ze zniżką na Trybunie Niskiej bądź Wysokiej.

Dla kibiców drużyny gości przygotowane są miejsca w sektorze 26.

W przypadku, gdy kibic chce przekazać drugiej osobie bilet lub karnet musi wypełnić specjalny formularz dostępny tutaj link.

Bilety dostępne na stronie: https://bilety.stalgorzow.pl/

Ilość biletów ograniczona!

Ceny biletów:

Trybuna Niska:
Bilet normalny ? 45zł (Karnetowicz 40zł)
Junior 7-15 lat ? 20zl (Karnetowicz 15zł)
Senior 65+ ? 35zł (Karnetowicz 30zł)

Dziecko do 6 roku życia włącznie wejście za darmo.

Trybuna Wysoka:

Bilet normalny ? 55zł (Karnetowicz 50zł)
Junior 7-15 lat ? 20zł (Karnetowicz 15zł)
Senior 65+ ? 40zł (Karnetowicz 35zł)

Dziecko do 6 roku życia włącznie wejście za darmo.

W sprzedaży także bilety rodzinne. Przy zakupie pakietu rodzinnego ? tj. dwóch biletów normalnych oraz jednego Junior 7-15 lat ? bilet dla dziecka jest wówczas w cenie 10zł.

W sprzedaży są również:

? Bilet VIP ? 300 zł ? upoważnia do wejścia na trybunę główną oraz skorzystania z cateringu ? liczba biletów ograniczona.

Zniżka dla karnetowicza nie obowiązuje w dniu zawodów.

Udostępnij