Duński zawodnik w minionym sezonie był odkryciem eWinner 1 ligi żużlowej. Reprezentujący w sezonie 2021 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski wykręcił średnią 2.058 i walnie przyczynił się do awansu klubu z Ostrowa do PGE Ekstraligi.

Redakcja: Patrick jak się czujesz w Gorzowie? Jak Ci się u nas podoba?

PH: Tak, czuje się bardzo dobrze, klub zorganizował mi mieszkanie w Gorzowie i powoli poznaje miasto. Widać, że miasto żyje żużlem, a Stal Gorzów to uznana marka w naszym sporcie. Jest mi tutaj dobrze.

Jak przyjęli Ciebie zawodnicy Stali Gorzów?

PH: Zostałem bardzo dobrze przyjęty zarówno przez zawodników, sztab szkoleniowy jak i zarząd klubu. Widać, że panuje tutaj świetna atmosfera, wszyscy się lubią i to przekłada się na wyniki. Myślę, że dobrze trafiłem i będę mógł się jeszcze dalej żużlowo rozwijać w Gorzowie.

Jak się przygotowujesz do nowego sezonu, będziesz debiutował w PGE Ekstralidze.

PH; To prawda, ale podchodzę do tego na spokojnie. Najważniejsza jest ciężka praca i chłodna głowa. Wiem na co mnie stać i dam z siebie wszystko, aby w nowym sezonie pokazać się z jak najlepszej strony.

Masz okazję powiedzieć kilka zdań do kibiców Stali Gorzów.

PH: Tak, dużo o Was słyszałem. Wiem, że jesteście zawsze ze Stalą i klub zawsze może na Was liczyć. Nie mogę się doczekać ścigania na Jancarzu, obiecuję, że dam z siebie wszystko! Cieszę się, że jestem w Stalowej Rodzinie.

Udostępnij