Najlepsza oferta letnich obozów sportowych dla dzieci! Oferta LATO 2022 jestjuż dostępna i czeka na chętne osoby! Regularne obozy odbywać się będą cotydzień przez całe wakacje w Dolsku i Sędzinku, ale to nie jedyne wyjazdyktóre dla Was zaplanowaliśmy!

Gdzie można wyjechać?

Miejsca, w których organizujemy obozy to Jarocin, Dolsk, Sędzinko, Licheń,Wągrowiec oraz Darłowo.

Na jakie obozy możesz wyjechać?

Obozy piłkarskie, na którym codziennie możesz m.in. rozwijać swojepiłkarskie skille, nauczyć się jak prawidłowo wykonywać zwody, uniki istrzały oraz wpoić tajniki sportowej rywalizacji, które warto w sobiepielęgnować od najmłodszych lat.

Adapt Camp organizowany dlanajmłodszych dzieci w wieku 6-8 lat. Na obozach tego typu najmłodsi uczą sięsamodzielności oraz tego, jak integrować się z nowymi kolegami oraz polegaćna sobie bez udziału rodziców.

Obozy bramkarskie skierowany do osób zainteresowanych karierą bramkarza irozwijaniem się w tym kierunku. W programie codziennie specjalistycznezajęcia umożliwiające dobry chwyt bramkarski, koordynację ruchową czy teżpoprawę techniki bramkarskiej. Kto wie, czy obóz nie zmieni czyichś planów zpiłkarskich na bramkarskie?

Szczegóły – link.

Udostępnij