W dniu 10.06.2022 Zarząd Klubu Stali Gorzów jednogłośnie podjął decyzję o przekazanie w dalsze zarządzanie klubem panu Waldemarowi Sadowskiemu uznając jego doświadczenie i dotychczasowe zaangażowanie w działalność operacyjną zarządu. Decyzja zarządu związana jest z utrzymaniem najwyższych standardów prowadzenia bieżących zadań oraz nadzór nad realizacją strategii przyjętej na rok 2022 i przyszłe sezony.


Powołanie Pana Waldemara Sadowskiego powinno również uspokoić emocje i spekulacje toczące się od paru dni wokół klubu, a całkowicie nie powiązane z jego działalnością. Zarząd prowadzi również rozmowy z lokalnymi władzami, instytucjami, firmami oraz sponsorami czyli z szeroko pojętą STALOWĄ RODZINĄ i ze wszystkich stron otrzymujemy słowa wsparcia i chęci w pomocy celem utrzymania wyznaczonego kierunku rozwoju klubu.


Wszystkim naszym przyjaciołom i kibicom bardzo dziękujemy za wsparcie w tych trudniejszych dla klubu chwilach i prosimy by nie zapominać o osobie, która w ostatnich latach wniosła tak wiele serca i poświęcenia dla tego by klub był tak zorganizowany.


W przyszłość patrzymy z wielkim optymizmem i liczymy, że w krótkim czasie problemy zamienią się w doświadczenie, które da nam siłę i energię do osiągania jeszcze większych sukcesów.
Klub istnieje od 75 lat i nie jeden raz radził sobie z rożnymi problemami. To także buduje Jego JAKOŚĆ i WIELKOŚĆ.

Udostępnij