26 czerwca o godzinie 12:00 na torze mini żużlowym w Wawrowie odbędzie się III Runda Indywidualnego Pucharu Polski w klasie 85-125 ccm. 

Na okoliczność wspomnianych zawodów żużlowych klub JustFun Speedway Wawrów wraz we współpracy z gminą Santok przygotował festyn rodzinny z atrakcjami dla dzieci jak i dorosłych. 

Czekamy na państwa z dmuchanymi zabawkami dla dzieci, pysznym jedzeniem oraz rzemieślniczymi lodami od naszych partnerów gastronomicznych. Dla miłośników motoryzacji przygotowaliśmy stoiska z motorem żużlowym, wozem wojskowym oraz amerykańską limuzyną Cadillackiem Adissonem do którego będzie można wsiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ponadto we współpracy z klubem sportowym Start Gorzów, który zrzesza osoby niepełnosprawne stworzyliśmy w pełni darmowa strefę dla wszystkich chętnych, którzy będą mieć ochotę zmierzyć się z mistrzami paraolimpijskimi w tenisa stołowego! Pragniemy, abyście państwo stworzyli wyjątkową prezentację przed zawodami – zasypmy młodych żużlowców serpentynami! Każde dziecko lub chętny dorosły otrzyma za darmo serpentynę do wyrzucenia na tor. Zostańcie z nami do samego końca, bo po zakończeniu zawodów żużlowych odbędzie się niesamowity pokaz sztuczek motocyklowych w wykonaniu chłopaków z Enduro Gorzów.

Osoby zmotoryzowane zapraszamy na wygodny parking klubowy, a kibiców którzy chcieliby zostawić swój samochód pod domem na sam stadion dowiezie linia autobusowa 113. Startujemy w niedziele (26.06) w samo południe!!

Stadion mini żużlowy w Wawrowie

26 czerwca (niedziela) 

START PREZENTACJI: 12:00

III Runda IMP

Udostępnij