Co to był za mecz na Motoarenie! Minimalnie lepsi w pierwszym meczu ćwierćfinałowym okazali się torunianie, ale patrząc ile kontuzji w ostatnim czasie trapi Stalowców przegrana dwoma punktami to bardzo dobry wynik przed rewanżem na ?Jancarzu?.


Kiedy w sobotę w GP Challenge w Glasgow na tor upadł i doznał kontuzji Anders Thomsen mało kto przypuszczał, że na drugi dzień Stalowcy tak zacięcie będą walczyć z naszpikowanymi gwiazdami toruńskimi ?Aniołami?. Bez Martina Vaculika, Andersa Thomsena i Oskara Palucha gorzowscy zawodnicy stanęli na wysokości zadania i godnie zastąpili swoich liderów. Jak zawsze na torze szalał kapitan Stalowców, Bartosz Zmarzlik, świetnie zaprezentował się w końcu Patrick Hansen, bardzo ważne punkty przywiózł również Wiktor Jasiński. Cały zespół dał z siebie wszystko, na torze działo się wiele, była walka o każdy punkt na torze.

Na mecz rewanżowy gotowy będzie już Martin Vaculik, również Oskar Paluch wystąpi w meczu z Toruniem. Siła gorzowskiej Stali będzie na pewno większa co gwarantuje wielkie emocje na gorzowskim owalu. Czekamy na Wasz doping i wsparcie.

Walczymy o półfinał!


Moje Bermudy Stal Gorzów vs For Nature Solutions Apator Toruń

Godz. 19.15

Stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie

Udostępnij