Red: Panie Prezydencie, w czwartek odbyło się pierwsze spotkanie biznesowe Stali Gorzów w ramach Business Stal Club. Frekwencja dopisała, a Pan był jednym z gości na tym spotkaniu.

Prezydent Jacek Wójcicki: Dziękuję władzom klubu za to zaproszenie. Jestem mile zaskoczony ilością partnerów i sponsorów, którzy pojawili się na śniadaniu biznesowym. Stal Gorzów to największa marka sportowa w Gorzowie i to widać także na takich spotkaniach, gdzie ilość sponsorów jest doprawdy imponująca.

Red: Panie Prezydencie, bardzo ciepło podczas spotkania wypowiedział się pan na temat działań nowego zarządu klubu.

JW.: Po zawirowaniach, które miały miejsce w klubie w tamtym roku, jako miasto cieszymy się, że klub w tak szybki sposób poradził sobie zarówno wizerunkowo jak i organizacyjnie. Nowy zarząd klubu pod kierownictwem pana Waldemara Sadowskiego jest gwarantem dobrej współpracy z miastem. Pozwala to z optymizmem patrzeć na przyszłość Stali. Dla nas bardzo istotne jest transparentna i rzetelna współpraca na linii: klub ? miasto i na dzisiaj ta współpraca układa się bez zarzutu.

Red: Duża frekwencja na śniadaniu biznesowym pokazuje, że warto takie spotkania prowadzić cyklicznie.

JW.: Na pewno tak! Klub może liczyć na dobra współpracę z miastem. Zarówno ja, jak i moi zastępcy czy osoby merytoryczne w sprawach współpracy, są zawsze dyspozycji. Moja wizyta wynika zarówno z tego, że chcemy znać sytuację w klubie i współpracować, ale jest to również dobra okazja, by spotkać się z przedsiębiorcami, poznać ich opinie, wsłuchać się w ich głosy i wspierać ich w rozwoju. Takie spotkania są do tego dobrą okazją.

Fot. R. Gorbat

Udostępnij