Stal Gorzów w weekend gościła w Berlinie. W stolicy Niemiec w piątek i w sobotę rozgrywano zawody w Ice Speedway. Na Horst-Dohm Eisstadion można było zobaczyć kawał solidnego żużla na lodzie.

Co Stalowcy robili w Berlinie?

?Nasza wizyta w Berlinie to efekt współpracy ze środowiskiem żużlowym w Niemczech. Gorzów leży blisko granicy, a to szansa, aby na takie widowiska jak Speedway Grand Prix przyjeżdżali także nasi zachodni goście. To dopiero początek, SGP w Gorzowie będziemy także reklamować na meczach żużlowej Bundesligi. Będziemy m.in. w Stralsund i Brokstedt. Już po naszej pierwszej wizycie w Berlinie widzimy duże zainteresowanie. Bardzo dobrze tutaj sprzedają się bilety, na dziś mamy już prawie tysiąc biletów sprzedanych fanom z Niemiec. Z całą pewnością będziemy kontynuować naszą współpracę?.

Michael Schubert prezes MSC Brokstedt i zarazem spiker podczas zawodów Ice Speedway w Berlinie mówi ?Moim zdaniem to świetny pomysł promować SGP Gorzów w Niemczech. Stal Gorzów to uznana marka żużlowa, a nasza współpraca z korzyścią wpłynie na oba kluby. Sporty motorowe w Niemczech są bardzo popularne, jestem przekonany, że razem możemy lepiej promować speedway na niemieckim rynku?.

Na zdjęciu: Max Niedermaier, zwycięzca sobotnich zmagań ?Ice Speedway for Europe? z prezesem Stali Gorzów Waldemarem Sadowskim.

Udostępnij