W sezonie 2023/2024 sponsorem tytularnym piłkarzy ręcznych Stali Gorzów będzie firma Budimex. Oficjalna nazwa zespołu to Budimex Stal Gorzów.

Prezes sekcji piłki ręcznej, Daniel Miłostan: Z ogromną przyjemnością mam zaszczyt ogłosić, że firma Budimex będzie sponsorem tytularnym piłkarzy ręcznych Stali Gorzów w sezonie 2023/2024. Bardzo się cieszę, że tak uznana i wielka marka jak Budimex będzie partnerem naszego klubu. To dowód, że Stal Gorzów jest coraz bardziej rozpoznawalną marką i tak duże firmy jak Budimex widzą ogromny potencjał w promowaniu się poprzez sport, właśnie poprzez piłkę ręczną Stali Gorzów.

Korzystając z okazji chciałbym jeszcze podziękować jednej osobie, która na każdym kroku pomagała nam aby nasze negocjacje ze sponsorem tytularnym stały się faktem. Senator RP, Honorowy Prezes Stali Gorzów, pan Władysław Komarnicki w ogromnym stopniu przyczynił się do tego sukcesu i za to bardzo mu dziękuję.

Bartosz Kaźmierczak, Dyrektor Rejonu Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego Budimex SA: Budimex to firma obecna na rynku od ponad 50 lat i zawsze bardzo blisko współpracowaliśmy ze społecznością lokalną, tworząc ścisłe więzy między mieszkańcami a nasza działalnością. Wiele inwestycji mamy zlokalizowanych w rejonie Gorzowa. Budimex chce być podporą dla zespołu, wsparciem dla trenera i zawodników. Chcemy uczestniczyć w życiu sportowym, dając radość i szansę również dla młodzieży uczestniczenia w aktywności sportowej.

Udostępnij