Stal Gorzów ogłasza z radością organizację wyjątkowego wydarzenia na wiosnę – Memoriału Edwarda Jancarza.

Te zawody musiały powrócić. Nie tylko z uwagi na charakter sportowy, ale również hołd i wyraz szacunku dla legendy żużla, Edwarda Jancarza. Ten turniej ma głębokie znaczenie dla tradycji miasta Gorzów i regionu, to integralna część dziedzictwa sportowego, będąc jednocześnie hołdem dla kultury żużlowej w tym regionie – wyjaśnia Prezes Waldemar Sadowski.

Kibice! Szykujcie się! W przyszłym roku będziemy organizować turniej na wiosnę. Spróbujemy go wpisać na stałe do kalendarza, tak aby znowu była to impreza otwierająca sezon żużlowy – tłumaczy Waldemar Sadowski. Zamierzamy zadbać o jak najlepszą obsadę, w której znajdą się gwiazdy światowego żużla. Jedno z pierwszych zaproszeń otrzyma aktualny mistrz świata i wychowanek gorzowskiego klubu Bartosz Zmarzlik – zapewnia Prezes Sadowski. Teraz musimy jednak zaczekać na publikację wszystkich kalendarzy, a to wydarzy się w okolicach połowy grudnia. Wtedy będziemy mogli podać konkretny termin.

Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów informacyjnych, aby być na bieżąco z wszelkimi szczegółami dotyczącymi tego wyjątkowego wydarzenia – Memoriału Edwarda Jancarza.

Udostępnij