Stadion imienia Edwarda Jancarza mieści się przy ulicy Śląskiej na gorzowskim Zawarciu. Budynek klubowy i park maszyn położone są przy ulicy Kwiatowej.

Na stadion kursują autobusy komunikacji miejskiej (np. 101, 111 i 125), ale można tu też szybko dotrzeć piechotą, schodząc z Mostu Staromiejskiego w prawo i kierując się prosto ulicami Fabryczną i Towarową.

W dniu zawodów parking dla kibiców jest umiejscowiony przy ulicy Przemysłowej. Na stadion dojdziemy stąd w ok. 10 minut, idąc przez ulicę Kolejową, Wawrzyniaka i Śląską.

Kasy stadionowe znajdują się na ulicy Śląskiej, tuż obok drogi. Kilkadziesiąt metrów dalej znajduje się wejście główne na obiekt.

Toalety umiejscowione są za pierwszym łukiem, ale z toalet przenośnych – tzw. toi toi’ów – można również skorzystać na wysokości prostej przeciwległej do startu.

Na stadion nie można wnosić wszelkiego rodzaju butelek i napojów (również zamkniętych), broni czy środków pirotechnicznych.

Stadion dzieli się na trybunę niską (sektory 1-25) i trybunę wysoką (sektory 26-68 oraz Loże).

Trybuny dzielą się na strefy. Bilety na każdą z trybun i każdą ze stref są w różnych cenach. Wyróżniamy podział na strefę 1 łuku, strefę prostej i strefę 2 łuku.

Stadion im. Edwarda Jancarza posiada 15024 miejsca siedzące i 2000 miejsc stojących.