1. runda (8, 9 kwietnia):
    sobota: ZOOleszcz GKM Grudziądz – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
    sobota: For Nature Solutions Apator Toruń – ebut.pl Stal Gorzów
    niedziela: Fogo Unia Leszno – Cellfast Wilki Krosno
    niedziela: Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław
  2. runda (14, 16 kwietnia):
    piątek: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno
    piątek: ebut.pl Stal Gorzów – ZOOleszcz GKM Grudziądz
    niedziela: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin
    niedziela: Cellfast Wilki Krosno – For Nature Solutions Apator Toruń
  3. runda (21, 23 kwietnia):
    piątek: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – ebut.pl Stal Gorzów
    piątek: Motor Lublin – Cellfast Wilki Krosno
    niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno
    niedziela: For Nature Solutions Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław
  4. runda (28, 30 kwietnia):
    piątek: Fogo Unia Leszno – For Nature Solutions Apator Toruń
    piątek: ebut.pl Stal Gorzów – Motor Lublin
    niedziela: Betard Sparta Wrocław – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
    niedziela: Cellfast Wilki Krosno – ZOOleszcz GKM Grudziądz
  5. runda (5, 7 maja):
    piątek: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Cellfast Wilki Krosno
    piątek: For Nature Solutions Apator Toruń – ZOOleszcz GKM Grudziądz
    niedziela: Betard Sparta Wrocław – ebut.pl Stal Gorzów
    niedziela: Motor Lublin – Fogo Unia Leszno
  6. runda (19, 21 maja):
    piątek: Fogo Unia Leszno – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
    piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
    niedziela: For Nature Solutions Apator Toruń – Motor Lublin
    niedziela: Cellfast Wilki Krosno – ebut.pl Stal Gorzów
  7. runda (26, 28 maja):
    piątek: Betard Sparta Wrocław – Cellfast Wilki Krosno
    piątek: Motor Lublin – ZOOleszcz GKM Grudziądz
    niedziela: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – For Nature Solutions Apator Toruń
    niedziela: ebut.pl Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
  8. runda (4, 5 czerwca):
    niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Motor Lublin
    niedziela: Fogo Unia Leszno – ebut.pl Stal Gorzów
    niedziela: Cellfast Wilki Krosno – Betard Sparta Wrocław
    niedziela: For Nature Solutions Apator Toruń – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
  9. runda (9, 11 czerwca):
    piątek: Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz GKM Grudziądz
    piątek: ebut.pl Stal Gorzów – Cellfast Wilki Krosno
    niedziela: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
    niedziela: Motor Lublin – For Nature Solutions Apator Toruń
  10. runda (16, 18 czerwca):
    piątek: ebut.pl Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
    piątek: Cellfast Wilki Krosno – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
    niedziela: Fogo Unia Leszno – Motor Lublin
    niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – For Nature Solutions Apator Toruń
  11. runda (30 czerwca, 2 lipca):
    piątek: For Nature Solutions Apator Toruń – Fogo Unia Leszno
    piątek: Motor Lublin – ebut.pl Stal Gorzów
    niedziela: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
    niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Cellfast Wilki Krosno
  12. runda (7, 9 lipca):
    piątek: Fogo Unia Leszno – ZOOleszcz GKM Grudziądz
    piątek: Cellfast Wilki Krosno – Motor Lublin
    niedziela: Betard Sparta Wrocław – For Nature Solutions Apator Toruń
    niedziela: ebut.pl Stal Gorzów – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
  13. runda (21, 23 lipca):
    piątek: Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
    piątek: For Nature Solutions Apator Toruń – Cellfast Wilki Krosno
    niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – ebut.pl Stal Gorzów
    niedziela: Motor Lublin – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
  14. runda (4, 6 sierpnia):
    piątek: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz GKM Grudziądz
    piątek: ebut.pl Stal Gorzów – For Nature Solutions Apator Toruń
    niedziela: Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin
    niedziela: Cellfast Wilki Krosno – Fogo Unia Leszno

Część finałowa:

15 runda – 13 sierpnia

16 runda – 20 sierpnia

17 runda – 27 sierpnia (półfinały)

3 września – termin rezerwowy

18 runda – 10 września (półfinały – rewanże)

19 runda – 17 września (Finał i mecz o 3. miejsce)

20 runda – 23 września (mecz o 3. miejsce – rewanże)
24 września (finał – rewanż)

1 października – termin rezerwowy
8 października – termin rezerwowy