Klub Sportowy Stal Gorzów podobnie jak rok temu przygotowuje dodatkowe atrakcje dla posiadaczy karnetów na nowy sezon. Kibice Stali podczas spotkania żółto-niebieskich” z PGE Marmą Rzeszów mogą stać sie posiadaczami ciekawych nagród. Dziś do grona firm wspierających naszą inicjatywę dołączyła firma EBIS, która ufundowała wielofunkcyjną, atramentową drukarkę firmy Canon.

 

Lista nagród ufundowanych przez poszczególne firmy :

 

1 ) Centrum Meblowe Ormeb mieszczący się przy ul. Poznańskiej 106, Międzyrzecz, ufundował voucher o wartości 1500zł na zakupy w sklepie.

 

2) Centrum Sportowe BodyFitness mgr Halina Kunicka mieszczące się przy ul. Chrobrego 7, które ufundowało 8 karnetów miesięcznych na zajęcia fitness, siłownia, aerobik o wartości 116zł/szt.

 

3) Salon Masażu i Terapii Relaksacyjnej Grzegorz Kłak mieszczący się przy ul. Powstańców Wlkp. 9, które ufundowało 5 kuponów na dwa bezpłatne masaże.

 

4) Da Grasso mieszcząca się przy ul. Nadbrzeżnej – Nisza 5, która ufundowała dwa vouchery o wartości 50zł/szt.

 

5) Super-Pharm mieszcząca się w Nova Park przy ul. Przemysłowej 2, która ufundowała cztery karty podarunkowe o wartości 50zł/szt.

 

6) Pałacyk Łąkomin Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe & SPA mieszczący się w Łąkominie, który ufundował trzy vouchery o wartości 200zł/szt na zabiegi do Centrum SPA. Dodatkowo każdy z voucherów upoważnia do skorzystania ze zniżki 25% na nocleg ze śniadaniem oraz dodatkowe zabiegi.

 

7) EBIS – Tonery, Atramenty mieszczący się przy ul. Jana Dekerta 18 lok. 2, który ufundował wielofunkcyjną drukarkę atramentową firmy CANON. Wartość rynkowa ok 250zł. 

 

 

Systematycznie, raz w tygodniu, będziemy uaktualniać listę o kolejne nagrody ufundowane przez poszczególne firmy.

 

Udostępnij