Spotkanie BSC zostało podzielone na część oficjalną i nieoficjalną. W trakcie pierwszej z nich Bartek Zmarzlik, Adrian Cyfer, Łukasz Cyran oraz trener Piotr Paluch opowiadali o przygotowaniach do sezonu, zapleczu sprzętowym i zgrupowaniu w Karpaczu. Odbyła się też prezentacja miejsca na trybunie głównej w sektorze 19. W tym sezonie będzie to sektor „barlinecki”.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom barlineckich przedsiębiorców i kibiców, klub dokonał dla nich rezerwacji miejsc w sektorze 19. Wszystko po to, by ludzie z Barlinka mogli oglądać zawody w gronie przyjaciół ze swojego miasta. Kolejny przewidziany dla nich punkt to tzw. reklamowe bloki barlineckie na telebimie i w programie zawodów. Kibice Stali Gorzów dzięki temu jeszcze bardziej dostrzegą aktywność Barlinka, zarówno pod względem sponsorskim, jak i kibicowskim – mówi Michał Kurzawski, koordynator BSC.

Spotkanie odbyło się w Hotelu Alma, a poprowadził je właściciel obiektu, pan Marek Piechocki, któremu zarząd Stali pragnie podziękować za wsparcie.

Co ciekawe, było to pierwsze spotkanie ze sponsorami z określonego regionu w ich mieście. Takie wydarzenia będą jednak organizowane częściej. – Będziemy pojawiać się w innych miastach, gdzie mamy sponsorów, kibiców i sympatyków. Jeszcze jednak nie chcemy zdradzać kiedy i gdzie się pojawimy – dodaje tajemniczo Kurzawski.

 

Udostępnij