Klub Sportowy Stal Gorzów zachęca do korzystania z promocji, która rusza od wtorku. Do wygrania wejściówki na mecz z PGE Marmą Rzeszów. Na czym polega akcja? O tym poniżej. 

 

Każdy kibic posiadający kartę kibica, który przyjdzie do sklepu klubowego w galerii Askana i wyda za jej pośrednictwem (transakcja poprzez terminal) co najmniej 20 złotych na gadżety, otrzyma bilet na mecz z drużyną z Rzeszowa. Warto się jednak spieszyć, bo pula wynosi 20 biletów. Na jedną kartę przypada tylko jeden bilet.

 

– Warto aktywować kartę kibica, ponieważ dokonując zakupów za jej pośrednictwem w punktach partnerskich, otrzymujemy stosowny rabat. Posiadając „kartę grzechu wartą”, podwajamy punkty na niej płacąc kartą kibica w Askanie. Dodatkowo Brebank również przewidział promocje dla posiadaczy karty kibica – mówi Arkadiusz Kuświk, specjalista ds. marketingu Stali Gorzów.

 

Wszystkie informacje dotyczące korzyści z posiadania karty kibica można znaleźć na oficjalnej stronie klubu www.stalgorzow.pl w zakładce „karta kibica”.

Udostępnij