W dniu dzisiejszym Zarząd Stal Gorzów Wielkopolski S.A. przychylił się do prośby zawodnika i zezwolił Pawłowi Hlibowi na wypożyczenie go do innego klubu.

 

Przed sezonem Paweł zgłosił się do nas z prośbą o umożliwienie mu przygotowania się do sezonu z drużyną Stali Gorzów i jednocześnie wyraził aspirację walki o miejsce w pierwszym składzie. Postawił jednak jeden warunek, że w przypadku, kiedy nie wywalczy dla siebie miejsca w składzie, klub nie będzie stwarzał mu problemów z odejściem. Zarząd deklarował zawodnikowi pomoc sprzętową, z taką propozycją wyszedł również Zenon Kasprzak. Paweł otrzymał także gwarancję startu w dwóch najbliższych meczach.

 

Życie okazało się jednak brutalne i Paweł przekonał się jak ciężko jest zdobywać punkty w Ekstralidze. Zawodnik wybrał łatwiejszą ścieżkę i postanowił zarabiać na życie w niższej klasie rozgrywkowej.

 

Wystąpienie w kolejnym meczu ekstraligowym i zdobycie przynajmniej jednego punktu zamknęłoby Pawłowi – zgodnie z obowiązującym regulaminem – drogę do wypożyczenia.

 

To jest wyłącznie decyzja zawodnika i zgodnie z ustaleniami sprzed sezonu, wyrażamy zgodę na wypożyczenie Pawła do innego klubu.

 

Życzymy Pawłowi sportowych sukcesów i udanego sezonu.

 

Zarząd Stal Gorzów Wielkopolski S.A.

 

Udostępnij