Już tylko dwa dni pozostały do 81. starcia drużyn z Gorzowa i Zielonej Góry. W najbliższą niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza spotkanie, które dostarcza najwięcej emocji – pojedynek Stali Gorzów i Stelmet Falubazu Zielona Góra. Trwa sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Na tą chwilę na gorzowskim obiekcie zasiądzie ponad 11,5 tys. fanów „żółto-niebieskich”.

 

Każdy kibic, który jeszcze nie zakupił wejściówki a chce zobaczyć na żywo lubuskie derby powinien się pośpieszyć. Od soboty sprzedaż biletów jedynie w sklepie klubowym w Galerii Askana, z kolei w dniu zawodów wejściówki do nabycia w kasach stadionowych od godz. 10:00. Przypominamy, iż przy zakupie należy okazać dokument tożsamości bądź kserokopie dokumentów, stąd wydłuża się czas nabywania biletów – warto więc nabyć wejściówki wcześniej nie czekając do niedzieli.

 

Uwaga! Kibice zakupujący wejściówki będą musieli okazać dowód tożsamości (z numerem PESEL, w przypadku wszystkich, którym został nadany oraz innym numerem dokumentu tożsamości dla osób z zagranicy) ze zdjęciem lub w przypadku zakupu większej ilości biletów – dowody tożsamości pozostałych osób lub kserokopie tych dokumentów (z numerami PESEL). Nieakceptowalne są zdjęcia dowodów w telefonach komórkowych.

Harmonogram sprzedaży:
07.05.2013 – 14.05.2013 – Przedsprzedaż otwarta
15.05.2013 – 19.05.2013 – Sprzedaż otwarta

Sprzedaż otwarta:

Trybuna Wysoka:
Bilet normalny – 50zł
Bilet ulgowy – 40zł

Trybuna Niska
Bilet normalny – 40zł
Bilet ulgowy – 30zł

W związku z faktem, że mecze derbowe zaliczają się do imprez podwyższonego ryzyka 19 maja 2013r. na stadionie im. Edwarda Jancarza obowiązywać będzie szereg zmian w organizacji zawodów.

Każdy kibic zgodnie z regulaminem imprezy jest zobowiązany do okazania dowodu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL (jeśli jest nadany). Kibice posiadający karnety muszą potwierdzić zgodność danych z karnetu z dokumentem tożsamości.

Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion ze względu na zaostrzone i czasochłonne procedury bezpieczeństwa (weryfikacja tożsamości). Dobra współpraca ze służbami organizacyjnymi ułatwi płynne wejście na obiekt. 

W przypadku odwołania zawodów podstawą do zwrotu za bilet jest posiadanie paragonu potwierdzającego zakup.

Kibice posiadający karnet na sezon 2013 mają wstęp na tą imprezę za okazaniem całorocznej wejściówki oraz dokumentu tożsamości. W przypadku, gdy na karnet wybiera się inna osoba musi ona wypełnić formularz.

Kibice, którzy chcą przepisać dane z biletu na inną osobę muszą zgłosić się do siedziby Klubu, bądź w dniu zawodów do kasy nr 8 – Informacja. 

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

Udostępnij