Klub Sportowy Stal Gorzów startuje z kolejną inicjatywą dla swoich kibiców. Tym razem wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pracowników firm.

 

Bilet na trybunę wysoką za 20 złotych. Prawda, że taka oferta brzmi atrakcyjnie? Kibice będą mogli wziąć udział w tego typu promocji, ale by ją zrealizować, niezbędne jest spełnienie kilku warunków.

 

Oferta skierowana jest do grup skupionych wokół danych firm. Osoba organizująca grupę – stalowy bohater – zbiera zamówienie od chętnych pracowników i kontaktuje się z naszym klubem.

 

My udostępniamy grupie miejsce na trybunie wysokiej na najbliższy mecz z wrocławską Spartą. Każdy za wejście na stadion płaci po 20 złotych. Prawda, że proste?

 

Zebranie chętnych nie powinno być trudne, bo niemal w każdym zakładzie bądź firmie znajdą się fani speedway’a, członkowie ich rodzin bądź znajomi. A organizator wejścia będzie mógł cieszyć się uznaniem wśród grupy i mianem „stalowego bohatera” w swoim miejscu zatrudnienia.

 

Uwaga! Grupa musi liczyć co najmniej pięć osób.

 

Kontakt z pracownikiem klubu prosimy nawiązywać pod numerem telefonu: 601 383 111 lub mailowo: s.andrzejak@stalgorzow.pl.  

Udostępnij