W tym tygodniu kibice gorzowskiej Stali będą mieli okazję wygrać darmowe bilety na finał Mistrzostw Polski Par Klubowych.

 

Znów na ulicach naszego miasta pojawi się Ford Ranger grupy Gezet, czyli pickup znany z prezentacji przedmeczowych na stadionie im. Edwarda Jancarza. Codziennie od poniedziałku do czwartku będzie on poruszał się po mieście przez dwie godziny. Aby wygrać wejściówkę na piątkowy finał MPPK wystarczy sfotografować pojazd a zdjęcie wysłać na adres mailowy: redakcja@stalgorzow.pl. Fotografię podpiszcie swoim imieniem i nazwiskiem. W tytule wiadomości należy wpisać Konkurs – pickup”. Do rozdysponowania jest 50 biletów.

 

30 biletów klub z kolei przeznaczył na inny konkurs. Pracownicy Stali jeżdżąc pickupem będą wyszukiwać samochody z emblematami żółto-niebieskich, np. szaliczkiem samochodowym. Szczęśliwcowi zostanie zrobione zdjęcie, a fotografie zwycięzców zostaną umieszczone na stronie internetowej www.stalgorzow.pl. Każdy, kto rozpozna swoje auto będzie mógł zgłosić się do siedziby klubu po wejściówkę na finał MPPK.

Udostępnij